Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Jarmark u Królowej Świata po raz 2 w Stargardzie

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

W dniach 24-26 sierpnia na Rynku Staromiejskim odbędzie się po raz drugi Jarmark u Królowej Świata.

Jarmark u Królowej Świata po raz 2 w Stargardzie
Organizatorem wydarzenia jest Kolegiata NMP Królowej Świata, która to serdecznie zaprasza wszystkich Stargardzian i nie tylko do wzięcie udziału w wydarzeniu.

Jarmark u Królowej Świata związany jest z odpustem parafialnym ku czci Matki Bożej Królowej Świata. Przez 3 dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w szeregu przygotowanych z tej okazji atrakcji. Na przybyłych będą czekać między innymi koncerty plenerowe, warsztaty dla dzieci oraz parada.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godz. 15.00. Na Rynku Staromiejskim nastąpi oficjalnie otwarcie Jarmarku przez Ks. Proboszcza KNMP oraz Władze Miasta. Wśród wykonawców na scenie licznie pojawią się zespoły ludowe oraz artyści reprezentujący inne nurty. Zobaczymy i usłyszymy: Lipka, Złota Jesień, Lwowska Fala, Altos, Wiktoria Pałasz, a także chór Cantore Gospel. Gościem specjalnym będzie ksiądz Kuba Bartczak, znany w całym kraju ze swoich porywających utworów w rytmie hip-hopu. Wśród dodatkowych atrakcji pojawią się warsztaty integracyjne dla dzieci, warsztaty taneczne dla wszystkich uczestników, a w sobotę Parada dla Królowej Świata – Bloco Pomerania.  Oprócz tego w piątek o godz. 21.30 rozpocznie się nocne zwiedzanie Kolegiaty. Całe wydarzenie podsumuje niedzielny koncert Artura Haftmana w Kolegiacie (16.00). Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w trakcie jarmarku nie zabraknie też utworów o charakterze patriotycznym. Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie wydarzenia: TUTAJ
Jarmark u Królowej Świata będzie też stanowić idealne podsumowanie imprez plenerowych na zakończenie tegorocznego sezonu wakacyjnego.  

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA