Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Lato w mieście 13-15.07

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Kolejna porcja propozycji.

Lato w mieście 13-15.07
W ten weekend odpoczywamy przede wszystkim plenerowo. Spośród organizowanych wydarzeń każdy znajdzie coś dla siebie, a to dlatego, że ich tematyka jest bardzo urozmaicona. Sprawdźmy zatem co nas czeka.

1. KINO PLENEROWE
13.07 godz. 21.40

Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza na #Stargard dla Niepodległej – Kultura. W programie film „Sprawiedliwy”

2. PERŁY MUZYKI WOKALNEJ
14.07 godz. 19.00

Zespół I CANTANTI ENSEMBLE w Parku Bolesława Chrobrego przybliży widowni znane na całym świecie arie i ansamble pochodzące z takich gatunków muzycznych, jak: opera, musical oraz operetka. Na scenie wystąpią: Izabela Kiryluk, Barbara Tritt, Hanna Lizinkiewicz, Szymon Tritt, Damian Suchożebrski i Łukasz Trochimiak. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

3. WAKACYJNY EKO FESTYN
15.07 godz. 15.00

Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza do Teatru Letniego na "Wakacyjny Eko Festyn- Stargard Zielonym do Góry", dofinansowany w ramach środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Szczegóły na stronie SCK

4. OLD TOWN FESTIVAL 2018
13-19.07

Teren lotniska w Kluczewie na tydzień zawładną postapokaliptyczne postacie. To tutaj po raz kolejny mieszkańcy miasteczka OldTown postawią swój obóz, aby w raz z przybyłymi gośćmi z całej Europy rozegrać kolejny pojedynek w grze fabularnej Larp OldTown. Tym razem przewiduje się udział 1 000 uczestników, a gra zajmie około 100 godzin. Zwiedzających czeka niezapomniane wydarzenie pełne niecodziennych strojów, starannie przygotowanej charakteryzacji oraz oryginalnych pojazdów. Jak działa OldTown w Stargardzie można dowiedzieć się z profilu na FB https://pl-pl.facebook.com/OldTownPL/.  

5. OT FOCUS 2018
15.07 godz. 15.00

W ramach wspomnianego festiwalu OldTown osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie kilkugodzinnej sesji fotograficznej. Udział może wziąć każdy kto interesuje się fotografią. Jest to idealna okazja do rozbudowania swojego portfolio lub wzbogacenia prywatnej kolekcji zdjęć. Do współuczestnictwa wystarczy zgłoszenie. Szczegółowe informacje znajdziemy pod linkiem https://www.facebook.com/events/556822448020284.

6. LUŹNE BEZ SPINY GRANIE
15.07 godz. 9.30

Dla wielbicieli paintballa rewelacyjna wiadomość. Na poligonie w Jęczydole (trasa między Stargardem a Szczecinem) odbędzie się kolejna edycja rozgrywki plenerowej. Wydarzenie organizuje Star Paintball, a udział mogą wziąć wszyscy chętni. Wpisowe to koszt 10 zł, a sprzęt zostanie wypożyczony na miejscu. Po grze uczestnicy będą mogli wypocząć w blasku planowanego ogniska. Więcej informacji po linkiem https://www.facebook.com/StarPaintballSzczecin/.

7. DNI ODRY 2018
13-15.07

Centrum Szczecina w najbliższy weekend, po raz kolejny w tym sezonie, przeniesie się na tereny Bulwaru Piastowskiego. Wszystko za sprawą Dni Odry, które zgromadzą mieszkańców miasta i pobliskich miejscowości. Jak co roku w programie zaplanowano zwiedzanie tratw w czasie spotkań z flisakami. Ponadto na zwiedzających czekać będzie okręt Marynarki Wojennej RP. W ramach Dni Odry udostępnione zostaną również jednostki Urzędu Morskiego w Szczecinie. Oprócz tego na terenie Bulwaru czekać będzie mnóstwo atrakcji w postaci koncertów, wystaw oraz spływów kajakowych. Nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych. Program imprezy dostępny jest na stronie jednego ze współorganizatorów http://www.centrumzeglarskie.pl/aktualnosci/356-dni-odry-2018-i-xxiii-flis-odrzanski.

8. STAND – UP POD CHMURKĄ
14.07 godz. 20.00

Idealna propozycja na relaks, dla tych którzy uwielbiają formę stand-upu. Po raz pierwszy ta forma rozrywki pojawi się na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Widownię czekają 2 godziny pełne świetnej zabawy i śmiechu. Na scenie wystąpią Katarzyna Piasecka oraz Grzegorz Dolniak. Ich popisy poprzedzą dodatkowo występy najbardziej znanych szczecińskich komików w ramach open mic. Więcej informacji na profilu FB organizatora https://www.facebook.com/pg/zamek.szczecin/posts/.   
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA