Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Larpowcy w gabinecie prezydenta

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Sceny jak z filmu s-f.

Larpowcy w gabinecie prezydenta
Do gabinetu prezydenta Rafała Zająca, podczas odbywającego się codziennego kolegium doradczego ze współpracownikami, wdarli się zamaskowani osobnicy….

Absolutnie niezaplanowana wizyta uczestników OldTown Festival u prezydenta Stargardu związana była z wręczeniem zaproszeń na rozpoczynającą się w piątek (13 lipca) największą postapokaliptyczną grę fabularną odbywającą się w Europie. Na lotnisko w Kluczewie zjeżdżają się już goście z całego świata. Przez tydzień będą wcielać się w role wymyślonych postaci, które w 2118 roku tworzą w Stargardzie (OldTownie)  zalążki nowej cywilizacji po nuklearnym kataklizmie. Prezydent i wiceprezydenci obiecali, że odwiedzą kolonizatorów i przyjrzą się z bliska temu, jak być może będą żyli ludzie za sto lat, gdyby komuś przyszło do głowy wcisnąć nuklearny guzik…

Przypominamy, że od wczoraj, codziennie na naszej stronie, publikujemy raport dzienny z OldTown. Zapraszamy do śledzenia pasjonujaćych wydarzeń z sąsiadującej z nami przyszłości.

Od Redakcji: przypominamy 2 galerie z ubiegłego roku.
https://e-stargard.pl/galeria/177,oldtown-festival-2017-cz1
https://e-stargard.pl/galeria/178,oldtown-festival-2017-cz2
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA