Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

KONKURS – wszyscy dopingujemy naszym piłkarzom.

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

14 czerwca to wielki dzień dla każdego kibica piłki nożnej. Tego dnia w Rosji rozpoczną się XXI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

KONKURS – wszyscy dopingujemy naszym piłkarzom.
                                                                                                                                                                                                                                            Materiał sponsorowany
32 reprezentacje, 64 mecze, 12 stadionów, 11 miast, miesiąc rywalizacji – tak w największym skrócie przedstawia się ta mega sportowa impreza. A wśród uczestników oczywiście nasza reprezentacja. I to na nich zwrócone będą oczy milionów Polaków. Czego oczekujemy? Wiadomo.

W takiej sytuacji nie mogliśmy zapomnieć o konkursie.

A więc gramy!!!!
 
A co do wygrania w konkursie?

Nagrody i sponsorzy:

MIASTO STARGARD ufundowało:
  1. 2 zestawy gadżetów

KLUB BŁĘKITNI STARGARD ufundował:
  1. 2 koszulki klubowe.

PIZZERIA DA GRASSO ufundowała:
  1. 2 kupony o wartości 25 zł do zrealizowania w lokalu. 

NAUKA JAZDY OLEJNICZAK
  1. 2 repliki oficjalnych piłek z autografami wybitnych sportowców i działaczy ziemi stargardzkiej

A więc startujemy!!!

KONKURS
Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB lub artykułem na portalu e-stargard.pl zostawić wpis (komentarz):  reprezentacja Polski w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji zakończy uczestnictwo ze stosunkiem bramek zdobytych do straconych …:...Wystarczy wpisać liczby: ilość zdobytych bramek – ilość straconych bramek (?:?).

 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorami nagród są: MIASTO STARGARD: 2 zestawy gadżetów, KLUB BŁĘKITNI STARGARD: 2 koszulki klubowe, PIZZERIA DA GRASSO: 2 kupony o wartości 25 zł do zrealizowania w lokalu, NAUKA JAZDY OLEJNICZAK – 2 repliki oficjalnych piłek z autografami wybitnych sportowców i działaczy ziemi stargardzkiej
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na portalu e-stargard.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 6 należy  dokończyć zdanie: reprezentacja Polski w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji zakończy uczestnictwo ze stosunkiem bramek zdobytych do straconych …:... Wystarczy wpisać liczby: ilość zdobytych bramek – ilość straconych bramek (?:?).

8. Zakończenie konkursu nastąpi 19 CZERWCA 2018 o godzinie 16.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza, które będzie miało wpływ na wynik lub dodanie ich więcej niż jeden powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do 72 godzin od zakończenia ostatniego spotkania reprezentacji Polski. Redakcja wybierze dwie najbliższe prognozy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.

11. Zestaw nagrodowy to: pakiet gadżetów z logo Stargardu + koszulka klubowa Błękitnych + kupon o wartości 25 zł do zrealizowania w Pizzerii Da Grasso + replika oficjalnej piłki z autografami wybitnych sportowców i działaczy ziemi stargardzkiej

Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze podadzą najbardziej przybliżony stosunek bramek zdobytych do straconych.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda zostaje przekazana kolejnej osobie.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.

17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
JE T'AIME MAMIE, JE T'AIME PAPI - GALERIA