Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Konkurs na najpiękniejszy ogród

Dodano: 8 miesięcy temu

Na tę chwilę czekają wszyscy mieszkańcy, którzy uwielbiają upiększać zielenią przydomowe trawniki, skwery, balkony, tarasy. Prezydent Miasta ogłasza 17. edycję konkursu „Ogrody wokół nas”.

Konkurs na najpiękniejszy ogród
Od dziś do 6 lipca można zgłaszać do Urzędu Miejskiego najbardziej malownicze, oryginalne i estetyczne ogrody, trawniki, przydomowych skwery, zieleńce i balkony. Tradycyjnie dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie, a także dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne upominki i nagrody rzeczowe.

Celem konkursu „Ogrody wokół nas” jest propagowanie idei zielonych podwórek, balkonów, dbania o estetykę zagospodarowania terenów w mieście w celu poprawy wizerunku miasta, propagowanie wzorcowych działań społeczności lokalnej, mających na celu upiększenie posesji, osiedla i miasta.

W konkursie mogą brać udział: wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, zakłady pracy, właściciele i użytkownicy: lokali mieszkalnych, nieruchomości, obiektów usługowych.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać zainteresowani właściciele lub użytkownicy lokali, nieruchomości za zgodą ich właścicieli. Deklaracje przystąpienia do konkursu będą przyjmowane do 6 lipca 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta lub w Wydziale Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji (pokój 203). Deklaracje są dostępne w czerwcowym wydaniu „Stargardzkiego Informatora Samorządowego”. Formularze można też dostać w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta, a także pobrać i wydrukować z naszej strony. Przypominamy, przy zgłoszeniach liczy się data wpływu do Urzędu Miejskiego.

Laureatów konkursu poznamy do końca października.
 

ico
REGULAMIN KONKURSU
ico
KLAUZULA INFORMACYJNA
ico
DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA
Źródło: Urząd Miejski Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
JE T'AIME MAMIE, JE T'AIME PAPI - GALERIA