Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Kolejne złoto Katarzyny Mądrowskiej.

Katarzyna Mądrowska zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Seniorek w Koronowie ( 6-7.4.2018).

Zawodniczka LKS Feniks PESTA Stargard wygrała wszystkie swoje cztery walki przed czasem.

Jest to już czwarty złoty medal Kasi na Mistrzostwach Polski Seniorek.  W poniedziałek zapaśniczka LKS-u wylatuje na zgrupowanie międzynarodowe do Paryża. Nasza zawodniczka przygotowuje się do startu w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (6-7.06.2018), które odbędą się w Stambule (Turcja). Kasia jest stypendystką Prezydenta Miasta Stargard oraz programu Ministra Sportu TEAM 100. Trenerem zawodniczki jest Mariusz Kucharczyk.

Dziękujemy za wsparcie: Miasto Stargard, Pesta Stargard oraz ZZO Stargard

LKS Feniks PESTA Stargard
07.04.2018 Mistrzostwa Miasta Koszalina w Zapasach Dzieci z Okazji Dni Olimpijczyka.
Klub Feniks Pesta Stargard reprezentowało 28 zawodników. Zdobyliśmy 9 medali.

37 kg Król Kuba

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Kwarciak Mateusz (otrzymał statuetkę), Zuzanna Sokołowska( za poświęcenie i hart ducha), Kiszka Bartosz(za mądre walki), Grydziuszko Damian, który w finale przegrał bratobójczy pojedynek z Adamem Basiakiem, Mateusz Kubiak ( za szczere chęci) oraz wszyscy medaliści.

Trenerami na zawodach byli: Krzysztof Mądrowski i Leszek Gocół.

Dziękujemy za wsparcie: Miasto Stargard, Pesta Stargard oraz ZZO Stargard, a także rodzicom obecnym na zawodach.