Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

„Kobiety mafii” rządzą u Patryka Vegi

Dodano: rok temu Autor:

22 lutego do kin trafia kolejny film kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi. Tak jak przy dotychczasowych produkcjach, tutaj również możemy liczyć na dzieło, które wstrząśnie naszymi umysłami.

„Kobiety mafii” rządzą u Patryka Vegi
Świat narkotyków, strzelaniny, pościgi i napady. To tylko fragmenty z codziennego życia gangsterów Grupy Mokotowskiej. Mało jednak osób wie, że w tle za wieloma intrygami stały ich kobiety – kobiety mafii. W najnowszym filmie Patryk Vega przybliży nam świat przestępczy z perspektywy żon, kochanek i córek gangsterów. Przedstawione w filmie wydarzenia pochodzą z autentycznych rozmów przeprowadzonych z najbliższymi osobami członków największej organizacji przestępczej w naszym kraju. Już sam ten fakt zachęca to zobaczenia, jak ich świat wyglądał naprawdę.

Dodatkową zachętą są oczywiście ulubieni przez wielbicieli kina odtwórcy głównych ról. Wśród płci pięknej na ekranie pojawią się między innymi: Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant i Agnieszka Popławska. Z kolei w kreacjach mokotowskich gangsterów ujrzymy: Bogusława Lindę, Olafa Lubaszenkę, Janusza Chabiora i stałą ekipę z filmów Patryka Vegi, czyli Piotra Stramowskiego, Sebastiana Fabijańskiego oraz Tomasza Oświecińskiego.

Fanów KSW czeka miła niespodzianka, ponieważ w najnowszej produkcji gościnnie wystąpił Karol Bedorf. Fani muzyki na pewno dostrzegą postacie odegrane przez Katarzynę Cerekwicką i Michała „Sobotę” Sobolewskiego. Mimo, iż jak zapowiada reżyser film będzie pełny sensacyjnych i odważnych scen, nie zabraknie w nim też humoru i zabawnych dialogów. A w tym znając z telewizji Filipa Chajzera na pewno będzie przodować na ekranie. Nawet jeżeli jego udział jest tylko epizodyczny. 

Nie da się ukryć, że każde z dzieł Patryka Vegi wywołuje wielkie dyskusje, czy to o polskiej policji, czy też szpitalach. Zapewne najnowszy film „Kobiety mafii” też nie przejdzie bez echa.

Już teraz można szykować się na jego premierę w Stargardzkim Centrum Kultury i zakupić bilety w przedsprzedaży. W kasie będą do nabycia od poniedziałku 19 lutego, a na pierwszy seans SCK zaprasza 23 lutego.

Sprawdźmy na własne oczy kto rzeczywiście rządził w tym przestępczym półświatku.  

FOTO: udostępnienie SCK

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA