Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Stargardzkie morsy już rozgrzewają się do akcji

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

W niedzielę 4 lutego przed sklepem Auchan w Ustowie miedwiańskie i pyrzycykie morsy zjednoczyły siły, aby wypromować akcję charytatywną, która rozpocznie się 17 lutego.

Stargardzkie morsy już rozgrzewają się do akcji
Przed godziną 14 przedstawiciele Stargardzkiego Klubu Morsów Miedwianie oraz Morsy Pyrzyce wykonały pokazową kąpiel w lodowatej wodzie przed centrum handlowym Auchan koło Kołbaskowa. Wszystko za sprawą akcji charytatywnej, o której pisaliśmy (https://e-stargard.pl/wiadomosci/pokaz/14776,wybiegajmy-dzieciom-usmiech) na rzecz dwóch chorych dziewczynek Kornelki i Martynki.

Całe wydarzenie zgromadziło wielu zaskoczonych szczecinian, którzy wychodząc ze sklepu nie spodziewali się, że przed wejściem ma miejsce tak nietypowa akcja. Kąpiel odbyła się w specjalnie przygotowanym przez strażaków basenie z wodą i lodem. Zanim jednak morsy wskoczyły do basenu musiały przygotować się oraz rozgrzać mięśnie. W takt rytmicznej muzyki dwie morsowe przedstawicielki rozgrzewały uczestników gorącymi krokami zumby. A w tym samym czasie zgromadzeni widzowie mogli usłyszeć kilka słów o planowanej od 17 lutego akcji.

Kulminacyjnym momentem była oczywiście kąpiel. Mimo wydającego się na pierwszy rzut oka za małego basenu wszystkim morsom udało się do niego zmieścić. Uśmiech nie schodził nikomu z twarzy, a dodatkowo rozradowani uczestnicy głośno zachęcali widzów do przyłączenia się i również wejścia do basenu. Podobno dla niektórych morsów woda była nawet za ciepła. Wśród członków klubu szczególną uwagę zwracał młody chłopiec, który wraz ze wszystkimi śmiało zanurzył się w zimnej wodzie. Jak widać w morsowaniu wiek nikogo nie ogranicza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego niecodziennego wydarzenia. Redakcja portalu e-Stargard także zachęca do wzięcia udziału w akcji „Wybiegajmy dzieciom uśmiech, czyli mors jak forest – rok biegu, dzień w dzień”.
 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA