Dzisiaj jest: 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Pobiegnij dla Orkiestry

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

W niedzielę, 14 stycznia 2018 odbędzie się wyjątkowy Bieg dla Orkiestry w Stargardzie.

Pobiegnij dla Orkiestry
Nie pobiegniemy po ulicach, nie będziemy rywalizować, nie będzie nawet mety i medali. Będzie za to wspaniała zabawa, szczytny cel i gorąca atmosfera.

Najbliższa, 26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem: „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Przyjdź w zimową niedzielę na stadion lekkoatletyczny przy ul. Sportowej 1 w Stargardzie i wesprzyj fundację!
Przebiegnij chociaż jedno okrążenie po bieżni na stadionie (masz wyjątkową okazję pobiegać po nowej tartanowej nawierzchni).
Po wspólnej rozgrzewce, punktualnie o godzinie 13:00, wszyscy ruszymy na bieżni stadionu, licząc pokonane kółka. Każde z nich to złotówka na rzecz Orkiestry. Jeśli skończą się Twoje możliwości, zabraknie Ci sił lub zwyczajnie będziesz musiał już pójść, zejdź z trasy, udaj się do biura zawodów i zadeklaruj liczbę pokonanych okrążeń. Wrzuć do skarbonki kwotę równą przebiegniętym każdego okrążenia bieżni lub więcej.

Bieg potrwa ok. półtorej godziny. W tym czasie najlepsi mogą pokonać ok. 30-40 okrążeń. Możesz dołączyć w każdej chwili w czasie zawodów.

Przyjdź z rodziną, zabierz sąsiadów !!
Bieg dla Orkiestry to 100% zabawy! Nie ma rywalizacji. Na stadionie nie zobaczysz zegara mierzącego czas. Namów siostrę, brata, mamę, czy sąsiada. Sprawdź, jak przyjemnie jest truchtać w grupie, w tempie, które pozwoli Ci rozmawiać. Możesz też zabrać dzieci, bo ruch na świeżym powietrzu na pewno im się przyda. To dobry pretekst, by opowiedzieć dzieciakom nieco więcej o idei WOŚP.
Pomóż nam w organizacji biegu. Możesz przekazać gadżety – upiec ciasto lub pączki, przygotować ciepłą herbatę. Gadżety i deklaracje wypieków możesz złożyć na stadionie u organizatora w dniu biegu.

Przyłącz się do nas!

Harmonogram Biegu dla Orkiestry – 14 stycznia 2018 roku:
12:20 Otwarcie biura zawodów i wydawanie numerów startowych.
12:55 Rozgrzewka (prowadzi Agnieszka Alabrudzińska)
13:00 Start do biegu.
14:30 Zejście z trasy ostatnich zawodników
– po zejściu z trasy udaj się do biura zawodów i podaj liczbę pokonanych okrążeń, następnie wrzuć daną kwotę pieniążków do puszki wolontariusza.
15:00 Zamknięcie biura zawodów

Do zobaczenia na stadionie !

Organizatorem jest: Stargardzki Związek Weteranów LA. w Stargardzie i OSiR Stargard.

 
Źródło: SZWLA
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Sobota na Bożonarodzeniowym Jarmarku - GALERIA