Dzisiaj jest: 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Jarmark „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Już po raz trzeci Prezydent Stargardu zaprasza na Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”.

Jarmark „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Impreza odbędzie się w sobotę 9 grudnia na Rynku Staromiejskim. Atrakcje dla każdego - gwarantowane!

Zabawa na płycie Rynku rozpocznie się o 15.00 i potrwa do 20.00.  Zarówno dzieci, młodzież oraz dorośli będą mogli korzystać z atrakcji przygotowanych przez Urząd Miejski i Stargardzkie Centrum Kultury. W programie śpiewanie kolęd i świątecznych piosenek, wielka iluminacja bożonarodzeniowych dekoracji, m.in. zapalenie lampek na ogromnej białej choince.


Ponadto występy teatralne, zakątek fotograficzny pod jemiołą, a także wszechobecny Mikołaj, pyszne pierogi i barszcz dla każdego, teatr ognia, wiele stoisk ze świątecznymi, rękodzielniczymi wyrobami.

Głośno, a zarazem klimatycznie, będzie również na scenie. Zaprezentują się na niej dzieci i młodzież ze stargardzkich przedszkoli i szkół, a także Cantore Vox, zespół Switanok, Boże Światełka, Cantore Gospel, Belcanto oraz wyjątkowo grudniowe Chabry.

Zapraszamy!

Jednocześnie informujemy kierowców, że w związku z jarmarkiem w sobotę 9 grudnia ul. Kramarska będzie zamknięta dla ruchu w godz. od 13:00 do 21:00.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wisola - wspomnienie z pleneru. GALERIA