Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Nagroda dla stargardzkich biznesmenów

Dodano: 4 lata temu
Redakcja poleca!

Stargardzka firma MIRAT S.C. została laureatem prestiżowego konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców 2017 w kategorii „Handel i Dystrybucja”.

Nagroda dla stargardzkich biznesmenów
Wysokie referencje dla firmy specjalizującej się w branży e-commerce wystawił prezydent Stargardu Rafał Zając.

Firma MIRAT S.C. należąca do Andrzeja Tereszkiewicza i Pawła Harasimowicza jest serwisem internetowym oferującym meble i akcesoria wyposażenia wnętrz. Założony został już w 2006 roku.

- To są nowe technologie sprzedażowe, coraz bardziej atrakcyjne wśród klientów i cieszę się, że jedna z najlepszych firm z branży e-commerce jest ze Stargardu - mówi prezydent Rafał Zając.

Założyciele serwisu mirat.eu od kilku lat zwiększają ilość i jakość swojej oferty, wdrażając innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzedaży online, w tym m.in. responsywny serwis www oferujący dostęp do oferty sklepu również na urządzeniach mobilnych. Wdrażając systemy płatności online nie zapominają o bezpieczeństwie transakcji dokonywanych przez klientów serwisu. W ten sposób firma buduje zaufanie w relacjach z klientami i kontrahentami, dzięki czemu była wielokrotnie nagradzana i doceniana zarówno przez branżę, jak również przez użytkowników za jakość produktów, szeroką ofertę i szybkość obsługi.
W udzielonych referencjach, Prezydent Stargardu zwrócił uwagę na fakt, że właściciele firmy angażują się w życie społeczności lokalnej, wspierając Stargardzkie Stowarzyszenie Muzyczne Chór Cantore Gospel oraz grupę biegową skupioną w Stowarzyszeniu „Stargard. Ja się nie ścigam”. MIRAT S.C. honoruje też Kartę Dużej Rodziny.

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami. Jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jest przyznawana od 20 lat. W skład kapituły konkursowej wchodzą m.in.  Waldemar Piórek – prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, Barbara Jończyk – prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości oraz znani biznesmeni, naukowcy i wykładowcy akademiccy.
 
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA