Dzisiaj jest: 20.2.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Inspiration Day 2017- może Ty odnajdziesz swoją życiową pasję?

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

16 września w Operze na Zamku w Szczecinie odbędzie się 3 edycja Inspiration Day 2017. Jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie o charakterze motywacyjnym na terenie Pomorza Zachodniego.

Inspiration Day 2017- może Ty odnajdziesz swoją życiową pasję?
Inicjatywa ta co roku szczyci się obecnością ciekawych postaci, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Do tej pory w wydarzeniu wzięli udział Beata Pawlikowska, Dorota Wellman, Jurek Owisiak oraz Mateusz Kusznierewicz. Kogo zobaczymy w tym roku? Zaroszenie na sobotni występ spośród 6 gości przyjęli m.in. psycholog Jacek Walkiewicz, pomysłodawca Szlachetnej Paczki ks. Jacek Stryczek, dziennikarka Marzena Rogalska i kolega po fachu Jarosław Kuźniar oraz założyciel szczecinblog.pl Paweł Krzych.
Inspiration Day startuje o godz. 9.30. Poza spotkaniami z gości, podczas których opowiedzą swoje historie, organizatorzy przygotowali szereg innych niespodzianek.

Bilety w cenie od 199 do 399 zł można zakupić na https://bilety.fm/pl/ oraz stronie internetowej twórców imprezy http://szczecininspiruje.com.pl/, gdzie również znajduje się szczegółowy program.

 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„SPORTOWIEC ZIEMI STARGARDZKIEJ 2017 ROKU” cz.2 - GALERIA - kliknij tutaj