Dzisiaj jest: 20.6.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Inspiration Day 2017- może Ty odnajdziesz swoją życiową pasję?

Dodano: rok temu Autor:

16 września w Operze na Zamku w Szczecinie odbędzie się 3 edycja Inspiration Day 2017. Jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie o charakterze motywacyjnym na terenie Pomorza Zachodniego.

Inspiration Day 2017- może Ty odnajdziesz swoją życiową pasję?
Inicjatywa ta co roku szczyci się obecnością ciekawych postaci, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Do tej pory w wydarzeniu wzięli udział Beata Pawlikowska, Dorota Wellman, Jurek Owisiak oraz Mateusz Kusznierewicz. Kogo zobaczymy w tym roku? Zaroszenie na sobotni występ spośród 6 gości przyjęli m.in. psycholog Jacek Walkiewicz, pomysłodawca Szlachetnej Paczki ks. Jacek Stryczek, dziennikarka Marzena Rogalska i kolega po fachu Jarosław Kuźniar oraz założyciel szczecinblog.pl Paweł Krzych.
Inspiration Day startuje o godz. 9.30. Poza spotkaniami z gości, podczas których opowiedzą swoje historie, organizatorzy przygotowali szereg innych niespodzianek.

Bilety w cenie od 199 do 399 zł można zakupić na https://bilety.fm/pl/ oraz stronie internetowej twórców imprezy http://szczecininspiruje.com.pl/, gdzie również znajduje się szczegółowy program.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dni Stargardu - Dzień sportu - GALERIA cz.2