Dzisiaj jest: 5.6.2023, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

CZY? Sześć stopni oddalenia

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Polski: Scena Dekadencja Nowy Browar I piętro Dodano:
CZY? Sześć stopni oddalenia

Mirosław Czyżykiewicz, Magdalena Czyżykiewicz - Janusz oraz Grzegorz Bukowski stworzyli zupełnie nowy i alternatywny projekt muzyczny pod szyldem CZYŻYKI. Dobór piosenek nie jest przypadkowy - ma charakter antywojenny i wolnościowy, zgodny z duchem czasu, a także dotykający tych sfer naszego życia, które są najistotniejsze: miłość, zdrowie, kryzys naturalny. 
 

Autorami tekstów do nowego projektu muzycznego pt. „Sześć stopni oddalenia” są Jacek Bończyk, Leszek Berger i Magdalena Czyżykiewicz-Janusz. Kompozycje muzyczne to przede wszystkim znany nam kunszt i dojrzałość Mirosława Czyżykiewicza, ale też wrażliwość jego żony Magdaleny i świeżość, którą wnosi Grzegorz Bukowski, grający w zespole na klawiszach i uzupełniający głosy wspomnianych artystów.

Koncert w Nowym Browarze będzie miał dwie części, w pierwszej Mirosław Czyżykiewicz zaprezentuje kilka utworów ze swojej płyty „Świat Widzialny”, która w tym roku obchodzi swoje 30 - lecie, a w drugiej wystąpi zespół CZYŻYKI. 
 





Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaczarowany Dzień Dziecka. Fotorelacja