Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury - parking Dodano:
Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”

Prezydent Stargardu Rafał Zając wraz ze Stargardzkim Centrum Kultury zapraszają Państwa na Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”,  gdzie będziecie mogli kupić prezenty dla bliskich, ozdoby świąteczne, przysmaki od lokalnych producentów, czy po prostu poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

Stargardzki jarmark to obowiązkowy przystanek dla każdego miłośnika Bożego Narodzenia. Można tu będzie zrobić zakupy świąteczne - kupić dekoracje, ręcznie malowane bombki, koncertowe pakiety dla bliskich - ale nie tylko. Pośród dźwięku świątecznej melodii i aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek. Na scenie pojawią się młodzi artyści ze świątecznym repertuarem, a najmłodszych mieszkańców na jarmarkowym placu powita Święty Mikołaj!
 
W tym dniu odbędą się specjalne seanse świąteczne! Kino za 1 zł! Na dużym ekranie zobaczymy: Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka, Szybcy i Śnieżni oraz Magiczne święta Kacpra i Emmy.

Podczas Jarmarku w ramach akcji "Świąteczna paczka dla bezdomniaczka" będzie okazja, by wesprzeć schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie. Przy Stargardzkim Centrum Kultury będzie można zostawić karmę dla zwierząt, która trafi do podstargardzkiego schroniska.
 
Prezydent Stargardu Rafał Zając wraz ze Stargardzkim Centrum Kultury.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria