Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Miss Miedwia 2014: Justyna Zielińska wybrana najpiękniejszą!

Dodano: 8 lat temu Autor:

Korona Miss Miedwia 2014 trafiła do Justyny Zielińskiej, 22-latki ze Skalina. Pokonała ona rywalki ze Szczecina, Stargardu i innych miejscowości.

Miss Miedwia 2014: Justyna Zielińska wybrana najpiękniejszą!
Tytuł I wice Miss Miedwia przypadł 22-letniej Oldze Krupie ze Szczecina, II wice Miss została Dominika Majorczyk z Przęsocina (21 lat). 

Pierwszy pokaz dwunastu kandydatek do tytułu Miss Miedwia 2014 na scenie amfiteatru w Morzyczynie był w strojach kąpielowych. Towarzyszyły mu gromkie brawa i okrzyki zachwyconej publiczności. Nieco mniejszy aplauz wywołał występ discopolowego zespołu Cord z Polic. Drugie wyjście dziewcząt także podobało się licznej publiczności. Przy spokojnej muzyce zaprezentowały się w sukniach ślubnych o różnym kroju, długości i dodatkach na włosach, toczkach i wiankach. Kolejne wyjście było w letnich kolorowych tunikach. Następnie na scenie, w układzie choreograficznym zaprezentowały się instruktorki fitness z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie. 

Do ścisłego finału weszło sześć kandydatek: Gabriela Jahnz ze Stargardu, Justyna Zielińska ze Skalina, Dominika Majorczyk z Przęsocina, Anna Grochala ze Szczecina, Paula Gruchot z Dębna oraz szczecinianka Olga Krupa. 
Po tej selekcji na scenę wyszli tancerze ze stargardzkiej szkoły tańca współczesnego Respekt. Po nich, punktualnie o godzinie 18, odbył się wyczekiwany koncert popularnej wokalistki Margaret, który poprzedził koronację. 

Były to już dwudzieste czwarte wybory najpiękniejszej plażowiczki nad Miedwiem. Ich organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie, wspomagany przy castingach i przygotowaniu kandydatek do występu przez szczecińską agencję reklamową Meritum. Patronat prasowy sprawował Głos Szczeciński.
Źródło: Głos Szczeciński
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria