Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Biedronka wybuduje sklep w Witkowie. Tuż przy granicy z miastem Stargard

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Mieszkańcy Osiedla Pyrzyckiego oraz Witkowa z pewnością zadowoli informacja o tym, że tuż za granicą miasta Stargard powstanie kolejny sklep Biedronka w okolicy.

Biedronka wybuduje sklep w Witkowie. Tuż przy granicy z miastem Stargard

Mieszkańcy Osiedla Pyrzyckiego oraz Witkowa z pewnością zadowoli informacja o tym, że tuż za granicą miasta Stargard powstanie kolejny sklep Biedronka w okolicy. Sieć Jeronimo Martins Dystrybucja dostrzegła potencjał rozbudowującego się osiedla oraz okolicznych miejscowości.

Jeszcze nie zakończyła się budowa sklepu przy ul. Podleśnej, a Jeronimo Martins Dystrybucja już planuje kolejny sklep w okolicy. Tym razem placówka Biedronki powstanie w Witkowie Drugim, tuż za granicą z miastem Stargard. O lokalizacji inwestycji z pewnością zdecydował potencjał rozbudowującego się osiedla Pyrzyckiego oraz Witkowa Drugiego. Osiedla i domy powstają tam jak grzyby po deszczu. Nie bez znaczenia była zapewne także modernizacja drogi łączącej Witkowo ze Stargardem.

To będzie drugi sklep sieci Biedronka w tym miejscu i 7 w Stargardzie. Placówki znajdują się już przy ul. Armii Krajowej, Gdańskiej, Czeskiej, Szczecińskiej i Kościuszki. Na ukończeniu jest budowa dyskontu przy ul. Podleśnej. Starosta Stargardzki wydał już pozytywną decyzję na budowę budynku handlowo-usługowego wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym dojścia, dojazdy, parking, zbiornik na wody opadowe, pylon reklamowy, instalacje  urządzenia infrastruktury technicznej. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Budowlane „DA-SA” Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca Spółka Jawna z Zielonej Góry, które zajmuje się m.in. budową dyskontów spożywczych dla sieci Biedronka.   

Biedronka to największa sieć handlowa w Polsce. Na koniec 2023 r. miała około 3,5 tys. sklepów. Jak informuje biuro prasowe, wszystkie nowe i wyremontowane placówki to sklepy zgodne z najwyższym standardem. – Z myślą o środowisku, stosowane jest w nich m.in. oświetlenie LED czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, a sala sprzedaży podzielona jest na specjalne wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami czy kosmetykami, co umożliwia wygodne i szybkie zakupy- informuje sieć handlowa.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja