Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Dzień Zakochanych, czy Dzień Singla?

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Luty w kalendarzach, kawiarniach, kwiaciarniach i na sklepowych półkach, wyznaczają serduszka, serducha i pomysły na wyznanie miłości.

Dzień Zakochanych, czy Dzień Singla?

Luty w kalendarzach, kawiarniach, kwiaciarniach i na sklepowych półkach, wyznaczają serduszka, serducha i pomysły na wyznanie miłości. Ze Stargardzkim Centrum Nauki FILARY, można spędzić Walentynkowy wieczór, ale również obchodzić Dzień Singla.

- Już na etapie opracowywania koncepcji Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY, przyjęliśmy założenie, że będzie to miejsce, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. – mówi Ernest Warych, kierownik SCN FILARY. – Planując kalendarz wydarzeń specjalnych, bierzemy pod uwagę różne grupy wiekowe odbiorców i różne zainteresowania naszych gości. Pamiętamy o tym, że w kalendarzu ze świętem zakochanych, sąsiaduje Dzień Singla. W lutym do FILARÓW można przyjść z miłości do gier planszowych, z miłości do wina oraz z miłości do lokalnych legend. Zapraszamy.

14 lutego FILARY organizują enologiczne spotkania popularnonaukowe.
Gośćmi wieczoru będą właściciele Winnicy Sydonia. Opowiedzą o uprawianych w Trzebiatowie szczepach winnych, produkcji wina i doborze odpowiedniego gatunku do potrawy oraz o romantycznej historii zachodniopomorskiej czarownicy, Sydonii von Borck.
Podczas spotkania odbędzie się degustacja win z Winnicy Sydonia, a po spotkaniu będzie można je również zakupić.
Liczba miejsc ograniczona.

 


 

17 lutego w FILARACH odbędzie się comiesięczne, sobotnie spotkanie planszówkowe. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bo cykl FILA(G)RY organizowany jest w centrum nauki już 2 lata! Swoją miłość do gier mogą świętować wszyscy. Tym razem na FILA(G)RACH rozgrywane będą głównie gry przeznaczone dla dwóch graczy – można przyjść ze swoim partnerem lub znaleźć partnera do gry w FILARACH.
Edukatorzy i wspierający cykl miłośnicy gier planszowych, chętnie wytłumaczą zasady wybranych gier i rozegrają z uczestnikami partię.
Liczba miejsc NIEOGRANICZONA! Bilety można kupić również w dniu wydarzenia.

 


 

Bilety na oba wydarzenia można kupić na stronie:  https://bilety.scn-filary.pl/ lub w kasie SCN FILARY przy ul. B. Chrobrego 21, a więcej szczegółów znajdziecie na fb scn.filary.

Partnerem wydarzeń organizowanych w FILARACH jest PKO Bank Polski.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja