Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Napisz list do stargardzkiego Mikołaja i wygraj atrakcyjne nagrody!

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!

Czy wiesz już, o co poprosisz Świętego Mikołaja?

Napisz list do stargardzkiego Mikołaja i wygraj atrakcyjne nagrody!

Wyobraź sobie, że spotykasz stargardzkiego Mikołaja. O co go poprosisz? Napisz do niego list i wygraj atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas jarmarku świątecznego "Pod szczęśliwą gwiazdą" już 9 grudnia. Konkurs adresowany jest zarówno do dzieci jak i do osób dorosłych.

Organizatorem konkursu jest Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa w Stargardzkim Centrum Kultury. Zadaniem uczestników jest napisanie najciekawszego listu do stargardzkiego Mikołaja. List może mieć tradycyjną formę (czyli może być napisany odręcznie) lub mailowo. Można zilustrować go obrazkami lub w inny graficzny sposób. Jeśli ktoś ma bardziej szalony pomysł i chce wykonać list np. w formie plakatu, również jest to możliwe. Organizatorzy liczą na kreatywność uczestników. 
Prace będą oceniane w trzech kategoriach: do lat 12, od 12 do 18 lat oraz osoby dorosłe.

Prace należy dostarczyć do sekretariatu Stargardzkiego Centrum Kultury lub wysłać mailem na adres: takapracownia@interia.pl. Ostateczny termin dostarczenia prac mija 8 grudnia (piątek) o godz. 15:00. Nie zapomnijcie się podpisać i podać numeru telefonu.

Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/PracowniaDziennikarstwa/ lub poniżej:

 

  
Najedź na grafikę, kliknij i powiększ


 

PRACOWNIA LOKALNOŚCI I DZIENNIKARSTWA
      W STARGARDZKIM CENTRUM KULTURY

Źródło: PRACOWNIA LOKALNOŚCI I DZIENNIKARSTWA ????? W SCK
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja