Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Polski dystrybutor palet PolskieOpakowania ? sprawdź palety drewniane, plastikowe, gitterbox

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

PolskieOpakowania to marka, która należy do polskiego dystrybutora palet drewnianych i opakowań, który działa w branży już od 20 lat.

Polski dystrybutor palet PolskieOpakowania ? sprawdź palety drewniane, plastikowe, gitterbox
PolskieOpakowania to marka, która należy do polskiego dystrybutora palet drewnianych i opakowań, który działa w branży już od 20 lat. Przez cały ten czas dostarczał palety wielu znanym firmom, a w tym dużym międzynarodowym koncernom. Są wśród nich podmioty działające w różnych sektorach przemysłu m.in. spożywczym, papierniczym, farmaceutycznym oraz chemicznym.

W ofercie, dostępnej na stronie PolskieOpakowania.com, znajdziesz m.in. palety drewniane, plastikowe, gitterbox. Są to nośniki, które pozwolą usprawnić w Twojej firmie wiele procesów. Przede wszystkim przełożą się na łatwiejszy transport różnego rodzaju produktów.

To palety drewniane w różnych rozmiarach

Jeśli zależy Ci na tym, aby transport i magazynowanie asortymentu w Twojej firmie odbywały się bezproblemowo, koniecznie musisz poznać ofertę przygotowaną przez PolskieOpakowania. Wśród niej są różnego rodzaju palety drewniane, plastikowe oraz gitterbox. Każdy z tych nośników sprawi, że w Twojej firmie łatwiej będzie można przewozić ładunki, a także układać w przestrzeni magazynowej, co jednocześnie przełoży się na optymalizację czasu pracy oraz lepsze wykorzystanie miejsca.
 

Jeśli chodzi o palety drewniane, są w niej oczywiście te najpopularniejsze, czyli europalety. To drewniane nośniki o dokładnie określonych rozmiarach oraz konstrukcji. Składają się one z 11 desek, 9 wsporników oraz 78 gwoździ i mają 1200 x 800 x 144 mm.

W ofercie tego dystrybutora znajdziesz także inne rodzaje palet drewnianych i to w różnych rozmiarach. Wśród nich są powszechnie stosowane palety przemysłowe na płozach oraz ramowe. Istnieje możliwość zamówienia ich po obróbce ISPM-15, dzięki której nadają się do transportu w całej UE i poza nią.
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, polski dystrybutor palet posiada w swojej ofercie również te niestandardowe. To oznacza, że możesz zamówić u niego nośniki o dowolnym wymiarze.

W asortymencie są także palety i opakowania plastikowe oraz gitterboxy

Oprócz palet drewnianych w różnych rozmiarach, jego oferta obejmuje także palety i opakowania plastikowe. Są one wykonywane z najwyższej jakości tworzywa, co zapewnia długi okres eksploatacji. Wśród nich są m.in. paletopojemniki Mauzer oraz pojemniki plastikowe E2.
 

Oczywiście PolskieOpakowania to polski dystrybutor palet, u którego znajdziesz również opakowania z metalu znane powszechnie jako gitterboxy. Będą one świetnym wyborem, jeśli w Twojej firmie transportowane lub magazynowane są towary o niestandardowych wymiarach i kształcie. Ich ogromną zaletą jest solidna konstrukcja, a także duża objętość.
 

Co istotne, dystrybutor zajmuje się nie tylko sprzedażą nowych nośników, ale także skupem i sprzedażą nośników używanych. Oczywiście za każdym razem weryfikuje zgodność dostaw, a także poddaje sprzedawane nośniki badaniom według Karty Oceny Palet – ECR (Efficient Consumer Response). Ponieważ cały czas utrzymuje on na swoim stanie około 100 000 palet, realizacja zamówień odbywa się niezwykle szybko. Niekiedy nawet można liczyć na otrzymanie nośników od ręki.

Polski dystrybutor palet PolskieOpakowania – sprawdź palety drewniane, plastikowe, gitterbox

Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja