Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Uwaga kierowcy! Duże zmiany na ulicy Mieszka I

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

O wielkim otwarciu długo remontowanej Książnicy mówią dzisiaj wszyscy.

Uwaga kierowcy! Duże zmiany na ulicy Mieszka I

O wielkim otwarciu długo remontowanej Książnicy mówią dzisiaj wszyscy. Nikt nie mówi jednak o zmianach w organizacji ruchu na ulicy Mieszka I, które zbiegły się z oddaniem do użytku biblioteki miejskiej.

Od teraz ulica Mieszka od zjazdu z Pocztowej w kierunku Bramy Pyrzyckiej  jest jednokierunkowa i kierowcy mogą  poruszać się nią tylko w kierunku ul. Krzywoustego wzdłuż Bastei.

Kolejna zmiana dotyczy miejsc postojowych zlokalizowanych przy Przedszkolu Miejskim nr 2. Za pomocą znaków pionowych i poziomych wytyczono miejsca parkingowe tylko dla opiekunów, którzy dowożą dzieci do placówki przedszklonej. Obowiązuje na nich ograniczenie czasowe do 15 minut.

Pod samym budynkiem Książnicy znalazło się z kolei miejsce parkingowe przeznaczone wyłącznie dla inwalidów. Jest ono zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie windy, żeby osoby z niepełnosprawnościami mogły swobodnie korzystać z usług biblioteki miejskiej.

O tym, czym były podyktowane  zmiany w organizacji ruchu na ulicy Mieszka I i, czy będą obowiązywać na stałe w przyszłym tygodniu rozmawiać będziemy z oficerem prasowym stargardzkiej policji - Justyną Siwarską. 

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja