Dzisiaj jest: 23.9.2023, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

W piątek jeździmy za darmo

Dodano: 4 dni temu

Jak co roku wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji świętujemy Europejski Dzień bez Samochodu.

W piątek jeździmy za darmo

Jak co roku wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji świętujemy Europejski Dzień bez Samochodu. Tym razem w piątek (22.09.) wszyscy właściciele aut będą mogli jeździć autobusami za darmo. To dobra okazja, żeby przekonać się do podróżowania komunikacją miejską, która jest nie tylko bezpieczna i wygodna, ale także bardziej ekologiczna.
 

W najbliższy piątek (22.09.) bez biletu pojadą wszyscy właściciele samochodów. Wystarczy podczas kontroli pokazać dowód rejestracyjny pojazdu. Na jeden dokument może podróżować kierowca z osobami towarzyszącymi – ich liczba musi się zgadzać z liczbą miejsc siedzących w konkretnym aucie. Darmowe przejazdy obowiązują przez cały dzień na terenie miasta – czyli w strefie A.
 

Cały rozkład jazdy MPK można sprawdzić tutaj. Warto też korzystać z serwisu jakdojade.pl, który pomaga znaleźć najlepsze połączenie. Z kolei czekając na autobus, wystarczy w telefonie uruchomić aplikację Kiedyprzyjedzie.pl i sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się konkretny pojazd i za ile minut powinien pojawić się na przystanku.

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senioriada 2023: niedziela. Fotorelacja