Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Błękitni nie sprawili niespodzianki. Rywal nie przegrał od października

Dodano: rok temu Autor:

W 21. kolejce III ligi piłkarze Błękitnych Stargard zmierzyli się z KP Starogard Gdański.

W pierwszym meczu tych drużyn był remis 1:1. W rewanżu Błękitnych czekał trudny wyjazd. Gospodarze zwyciężyli 1:0. Jedynego gola w 27. minucie zdobył Daniel Górski. Od 89. minuty Błękitni grali z przewagą zawodnika po czerwonej kartce dla jednego z piłkarzy gospodarzy.

W rundzie wiosennej stargardzki zespół zdobył cztery punkty w czterech meczach. To tylko niewielka poprawa w porównaniu z końcówką rundy jesiennej. Błękitni z 27 "oczkami" zajmują 11. miejsce w tabeli. W następnym meczu (1 kwietnia, godz. 13:00) podejmą Świt Skolwin.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja gospodarzy. KP Starogard Gdański ma 42 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. To jednak przede wszystkim drużyna, która nie przegrała ostatnich 10 spotkań (siedem zwycięstw i trzy remisy). Po raz ostatni lepsza od KP Starogard Gdański 7 października była Gedania Gdańsk (1:0).

KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 1:0 (1:0)
1:0 - Daniel Górski 27'