Dzisiaj jest: 5.6.2023, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Kiermasz Wielkanocny w Powiecie

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Już niecały miesiąc do Wielkanocy.

Kiermasz Wielkanocny w Powiecie

Już niecały miesiąc do Wielkanocy.

Tradycją stało się, aby w holu głównym Starostwa zorganizowany został Kiermasz Świąteczny. Odbędzie się on 29 marca w godzinach 9.00-13.00.

Ze swoimi wyrobami pojawią się: Środowiskowy Dom Samopomocy, Polski Czerwony Krzyż, Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotki”, Centrum Kształcenia Zawodowego, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zespół Szkół Nr 5, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Polski Związek Niewidomych, Związek Emerytów i Rencistów, Zespół Szkół Specjalnych, Dom Pomocy Społecznej Dolice.

Na stoiskach zobaczymy i będziemy mogli zakupić: koszyczki, pisanki, kurczaki, zajączki. Wszystko to w niepowtarzalnych odsłonach i z gwarancją „hand made”.

Wśród wystawców zaprezentuje się Zespół Szkół nr 5.
Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie cyklicznie włącza się do udziału w Kiermaszu Świątecznym organizowanym przez Starostwo. W tym roku szkoła po raz kolejny przygotuje dla amatorów słodkości pyszne wypieki sporządzone przez młodzież kierunków gastronomicznych. Oczy i podniebienia zwiedzających cieszyć będą serniczki wielkanocne, baranki świąteczne, makowce, baby piaskowe i inne ciasta. Młodzież klas technikum żywienia, cukierników i kucharzy już opracowuje słodkie receptury  i przygotowuje produkty potrzebne do kalorycznego szaleństwa-informuje nas pan dyrektor Krzysztof Bielski

Źródło: Powiat Stargardzki - oficjalny profil Fb powiatu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaczarowany Dzień Dziecka. Fotorelacja