Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Stoiska wystawców z branży budowlanej, grzewczej, wnętrzarskiej oraz Mini Targi Zieleni, czyli rośliny do domu i ogrodu

Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie
Stoiska wystawców z branży budowlanej, grzewczej, wnętrzarskiej oraz Mini Targi Zieleni, czyli rośliny do domu i ogrodu – już od 17 do 19 marca w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie. To będzie wyjątkowa, jubileuszowa trzydziesta edycja targów budowlanych i wyposażenia wnętrz Bud-Gryf & Home. Dla odwiedzających targi będą okazją do tego, by zaczerpnąć porad u specjalistów oraz dowiedzieć się, na czym remontując dom lub mieszkanie, można oszczędzić…i to niemałe pieniądze.

Wiele firm w jednym miejscu
Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą firmy z branży budowlanej i wnętrzarskiej, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Na targach m.in.: wykonawcy domów drewnianych; instalacje OZE; systemy typu inteligentny dom; okna i rolety; drzwi; podłogi;  tarasy; bramy i ogrodzenia; zielone dachy; pompy ciepła; fotowoltaika i wiele więcej.

Targi to również pokazy oraz wspólne majsterkowanie
Każdy, kto planuje remont lub budowę domu, na targach znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji dostarczonych zarówno przez wystawców, jak i podczas warsztatów czy pokazów. Jednym z punktów programu jest wspólne majsterkowanie z Pawłem Machometem z "Rzuć Pan Okiem". Podczas warsztatów pokaże uczestnikom jak przeprowadzić renowację mebli, a w czasie wykładu odpowie m.in. na pytanie - Na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o nabyciu starego mebla?

Jak oszczędzać w trudnych czasach?
W trosce o domowy budżet, podczas paneli dyskusyjnych, eksperci odpowiedzą m.in. na pytania: Na czym i jak oszczędzać? Jak ekonomicznie budować czy remontować? Jak ograniczyć zużycie mediów zarówno w firmie, jak i w domu? Z jakich rozwiązań warto skorzystać? Natomiast podczas 14. konferencji pn.: „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju” przedstawiciele gmin (i nie tylko) zgłębią temat morskiej energetyki wiatrowej.

Bezpłatna giełda kooperacyjna dla firm
Targi to również doskonała okazja dla firm, by poznać i nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Ułatwieniem będzie bezpłatna giełda kooperacyjna, podczas której przedstawiciele środowiska biznesowego będą mogli porozmawiać, wymienić się ofertami, doświadczeniami i pomysłami. Po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy, tzn. przedsiębiorcy spotkają się zarówno on-line za pośrednictwem platformy, jak i stacjonarnie przy stolikach na targach. Giełda organizowana jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Mini Targi Zieleni
Ten, kto skończył już prace remontowe, wie, że ostatnim detalem są piękne rośliny. Podczas tegorocznych targów Bud-Gryf & Home nowością są pierwsze Mini Targi Zieleni. W ofercie rośliny do domu i ogrodu, m.in.: kwiaty rabatowe i balkonowe; krzewy iglaste i liściaste; drzewa alejowe; trawy; rośliny wrzosowate; byliny; cebulki kwiatowe; palmy; rośliny doniczkowe kwitnące i zielone.

Program w pigułce
W programie targów BUD-GRYF & HOME 2023 znajdą się takie wydarzenia jak m.in.:
  • Prezentacje nowych technologii, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych, a także materiałów budowlanych oraz wykończenia i wyposażenia wnętrz
  • Giełda kooperacyjna dla firm (po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy)
  • XIV Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“
  • Porady ekspertów, architektów, praktyków
  • Wystawy, konkursy, warsztaty
Wstęp na targi oraz parking są bezpłatne.
Więcej na: www.bud-gryf.pl

 

Materiał sponsorowany

Źródło: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja