Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

SPÓŹNIONY ALDI WYSTARTUJE NA KONIEC STYCZNIA

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Już 25 stycznia stargardzianie będą mogli zrobić pierwsze zakupy w sklepie „Aldi”, który powstał na os. Pyrzyckim.

SPÓŹNIONY ALDI WYSTARTUJE NA KONIEC STYCZNIA

Już 25 stycznia stargardzianie będą mogli zrobić pierwsze zakupy w sklepie „Aldi”, który powstał na os. Pyrzyckim. Sklep liczy około 2000 mkw. Posiada duży parking z wyznaczonymi miejscami dla niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.
 


 

Market niemieckiej sieci da zatrudnienie kilkunastu osobom i jest „przyjazny klientom”. Oznacza to, że został urządzony zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki.

Motywem przewodnim jest świeżość. Dotyczy to zarówno asortymentu, ekspozycji, jak i sposobu aranżacji przestrzeni. Klienci będą mogli korzystać z wielu udogodnień m.in. krajalnicy do chleba na stoisku z pieczywem i małych wózków zakupowych.

Szeroki wybór  produktów (spożywczych, kosmetycznych, chemicznych i przemysłowych) zajmie 1300 mkw powierzchni sklepu. Na pozostałych metrach znajdować się będą magazyny i pomieszczenia socjalne. „Aldi” przy Szarych Szeregów 19 to pierwszy sklep tej marki w Stargardzie. Firma zapowiada jednak, że to nie koniec ekspansji na naszym rynku.

 


 

Niemiecka sieć rozpoczęła działalność w Polsce w 2008 roku. W tym czasie otwarto równocześnie aż 8 sklepów. Dzisiaj jest ich ponad 250. Zatrudnienie w nich znalazło ponad 3700 ludzi. 

Marka jest obecna we wszystkich polskich województwach. Sklepów „Aldi” najszybciej przybywa na Pomorzu. Sieć zapowiada, że w najbliższym czasie otworzy jeszcze 60 placówek.

25 lutego 2018 roku sieć świętowała 10-lecie pobytu w Polsce. Czego możemy się spodziewać na 15-lecie z pewnością dowiemy się wkrótce.


Hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.
 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria