Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Młodzież Zespołu Szkół nr 5 w słonecznej Italii w ramach programu ERASMUS+

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

2 października 2022r. młodzież Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie rozpoczęła swój miesięczny pobyt we Włoszech na praktykach zawodowych.

Młodzież Zespołu Szkół nr 5 w słonecznej Italii w ramach programu ERASMUS+

2 października 2022r. młodzież Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie rozpoczęła swój miesięczny pobyt we Włoszech na praktykach zawodowych. Trzeci tydzień pobytu w Rende w pięknej i słonecznej Kalabrii już za nimi.

Uczniowie tysiące kilometrów od rodzinnego domu zdobywają bagaż doświadczeń zawodowych. Kształcą swoje umiejętności w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik pojazdów samochodowych i technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Podnoszą swoje kompetencje, szlifują w praktyce język, poznają inne metody pracy i nauki. Program Erasmus+ to przede wszystkim praktyki zawodowe, ale nie tylko! Poznają nowe osoby, które podróżują, uczą się samodzielności, adaptacji a przede wszystkim stają się otwarci na różnorodność kultur i zwyczajów. Znajdują też czas na wycieczki. 
Młodzież zwiedziła Tropeę, Pizzo, Diamante.

Młodzież gościła organizacja Euroform.

Źródło: Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja