Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Wszystko do ślubu w jednym miejscu. Sale, usługi, produkty i wiele więcej

Dodano: miesiąc temu Autor:

Jak przygotować Wesele z Klasą?

Wszystko do ślubu w jednym miejscu. Sale, usługi, produkty i wiele więcej

Tylko część osób planując wesele, decyduje się zatrudnić dedykowaną osobę, która zajmie się całą organizacją, wystrojem i innymi dodatkami czy szczegółami. Częściej staramy się zaplanować wszystko sami, ewentualnie przy pomocy najbliższej rodziny czy znajomych. Sporo czasu zajmują poszukiwania w sieci odpowiednich usług czy produktów. Z pomocą przychodzi nam serwis Wesele z Klasą, w którym wszystko, co najważniejsze, zgromadzono w jednym miejscu.

Sala weselna w Szczecinie i okolicach

Najważniejszymi kwestiami w przygotowaniu wesela jest wybór Sali weselnej. Tę trzeba zarezerwować dużo wcześniej niż sam ślub. Tak realnie nawet rok lub jeszcze szybciej przed sakramentalnym tak. Mimo rosnących cen i świadomości ogromnego wydatku, jakim jest liczone w dziesiątkach tysięcy złotych wesele, wciąż tak wiele par się na nie decyduje, że sale mają zazwyczaj pełne obłożenie na najpopularniejsze miesiące weselne. A tymi są czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień.
 

Szukając sali weselnej w Szczecinie i okolicach, koniecznie zajrzyjmy na stronę https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/szczecin/, gdzie znajdziemy kilkadziesiąt ciekawych opcji. Ostateczny wybór należy dostosować m.in. pod kątem liczby planowanych gości i ewentualnych noclegów dla przyjezdnych. Część sal posiada własne pokoje dla gości, jednak zazwyczaj w ograniczonej ilości, która nie pomieści przykładowych 160 osób z wesela. Wielkość Sali też ma znaczenie. W regionie mamy obiekty pozwalające na duże wesel, na 150 czy 200 osób, ale i nieco skromniejsze uroczystości, w zakresie 50-60 zaproszonych. W serwisie Wesele z Klasą każdy na pewno coś wybierze.

Fotograf, kamerzysta i muzyka na wesele

Oprócz Sali weselnej, wcześniejszej rezerwacji wymagają zazwyczaj usługi dobrego fotografa, kamerzysty czy wymarzonego zespołu lub dj’a na wesele. Najpopularniejsze opcje ą najszybciej rozchwytywane, dlatego jeżeli zależy nam na odpowiedniej jakości tych usług, to ich wybór powinien zostać dokonany w drugiej kolejności – zaraz po terminie wesela, sali weselnej czy ustaleniu mszy w kościele (w przypadku ślubu kościelnego).
 

Część z tych usług wybieramy z polecenia znajomych czy przez pocztę pantoflową, ale gdy jednak przyjdzie nam szukać rozwiązania samemu, duża liczba dostępnych usług na portalu Wesele z Klasą, ułatwi poszukiwanie odpowiedniej obsługi medialnej i muzycznej naszego wesela.  

Wystrój, suknia, kwiaty i dodatki czy ekstra atrakcje

W portalu Wesele z Klasą dostępny jest też bogaty katalog firm oferujących pozostałe produkty i usługi związane z weselem. Salony sukien, dekoracje weselne, szkoły tańca, wynajem aut, wynajem autobusów, kwiaciarnie, fryzjerzy, fotobudki, animatorzy dziecięcy czy inne dodatkowe atrakcje na wesele, takie jak pokazy fajerwerków lub pokazy barmańskie, biżuteria czy papeteria ślubna. Wszystko z podziałem na szczegółowe kategorie i zaprezentowane w bardzo przejrzysty sposób. W wyborze pomogą też oceny innych osób i pozostawione przez nich komentarze trafiające w punkt, jeżeli chodzi o jakość poszczególnych usług.
 

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech