Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Pożycz na swoją inwestycję

Dodano: 2 miesiące temu

Nawet 3 000 000 zł pożyczki mogą dostać przedsiębiorcy z naszego miasta.

Pożycz na swoją inwestycję

Nawet 3 000 000 zł pożyczki mogą dostać przedsiębiorcy z naszego miasta. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego ma ofertę dla firm z sektora MŚP. W ramach projektu Jeremie 2 mogą skorzystać m.in. z niskiego oprocentowania i pomocy w przejściu przez wszystkie formalności.
 

Szczegółowe informacje o pożyczkach, listę niezbędnych dokumentów i wzór wniosku są tutaj. Przedsiębiorcy mogą otrzymać bez prowizji od 500 000 zł nawet do 3 000 000 zł. Maksymalny czas spłaty to 10 lat. Kolejnym udogodnieniem jest karencja w spłacie kapitału – do 12 miesięcy. O takie wsparcie mogą wnioskować mikro, mali i średni przedsiębiorcy. Pieniądze powinny zostać przeznaczone na inwestycje w środki trwałe, ale również niematerialne i prawne, w tym kapitał obrotowy.
 

SARL, działając w ramach konsorcjum ze Szczecińskim Funduszem Pożyczkowym, Fundacją Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie oraz Stowarzyszeniem Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie, podpisała umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na udzielanie takich pożyczek ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w ramach Projektu „Wspieranie przedsiębiorczości poprzez Fundusz Funduszy Pomorza Zachodniego Jeremie 2”.

                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech