Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Dlaczego fotele gamingowe trafiają coraz częściej do biur?

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:

Fotele gamingowe coraz częściej są wykorzystywane jako meble biurowe. Oferta firmy Imbaseat idealnie wpisuje się w ten trend

Dlaczego fotele gamingowe trafiają coraz częściej do biur?

Współczesna praca biurowa nierozerwalnie związana jest z długim przesiadywaniem przed komputerem czy dokumentami. Przez wiele godzin w jednej pozycji cierpią nasze nogi, szyja oraz kręgosłup. Dlatego osobom o takiej charakterystyce zawodowej, szczególnie warto zadbać o odpowiednie miejsce pracy, a na to składa się nie tylko samo biuro, ale i krzesło, na jakim pracownik siedzi. Ciekawym rozwiązaniem do biur są fotele gamingowe, które oferują dużą wygodę nawet przy wielogodzinnej pracy.

Fotele gamingowe dla graczy i do pracy

Być może sama nazwa wskazuje na produkty skierowane do konkretnej grupy odbiorców, to praktyka pokazała ich znaczne szersze zastosowanie. Fotele gamingowe dzięki swoim specyficznym cechom, a zwłaszcza ogromnej wygodzie, znalazły zastosowanie nie tylko u graczy, ale i w biurach.
 

Osoby, których praca w dużej mierze opiera się na siedzeniu przed dokumentami czy komputerem, mogą odczuwać większe zmęczenie i ból w plecach, nogach czy szyi. Wszystko przez słabej jakości siedzisko. Fotele gamingowe oferują tutaj znacznie większą wygodę, zwłaszcza dzięki specjalnemu wyprofilowaniu i dużym możliwościom regulacji.
 

Fotele gamingowe w pracy szczególnie upodobała sobie branża IT, gdzie wielogodzinne programowanie czy prace graficzne, odbywają się właśnie w pozycji siedzącej.

Swoje dołożyła też pandemia i praca zdalna, która wymusiła organizację zebrań i spotkań zespołowych na odległość, przy użyciu komunikatorów. I tu znów siedzimy, zamiast wstać i chociaż chwilę przejść się do sali konferencyjnej.

Fotel gamingowy do 1000 zł

Dbałość o komfort pracowników podczas wykonywania obowiązków, będzie przekładał się na ich wydajność i mniejsze zmęczenie. Wygodne krzesło do biurka to podstawa, dlatego coraz częściej wybór pada na niezwykle solidne fotele gamingowe.
 

Oferta producentów specjalistycznych foteli jest na tyle duża, że znajdziemy produkty dopasowane do każdych możliwości cenowych. Fotel gamingowy do 1000 zł to gwarancja bardzo dużego wyboru produktów.
 

Za wygodę odpowiada kubełkowa konstrukcja, wzbogacona o szereg regulacji wysokości i oparcia, czy funkcje bujania i rozłożenia do pozycji leżącej. W zestawach często znajdziemy poduszki do lepszego ułożenia głowy i ochrony szyi oraz specjalnie przystosowane do drewnianych podłóg kółka chroniące podłoże.

Fotele gamingowe Imbaseat

Szukając wysokiej jakości krzeseł gamingowych, konieczne warto zwrócić uwagę na meble marki IMBA, dostępne na imbaseat.com. Na stronie znajdziemy ofertę kilkunastu modeli nowoczesnych foteli gamingowych do 1000 zł, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Fotele zachwycają nowoczesną stylistyką, wygodną kubełkową konstrukcją, wytrzymałością czy gumowymi kółkami, które ochronią podłogę przed zarysowaniami. Szczególnie polecane są modele Knight, Emperor czy Paladin.


Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja