Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Kino Helios - repertuar [10.06 - 16.06]

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Początek wakacji zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas już nie może doczekać się tego odpoczynku. Jednak zanim to nastąpi, warto zafundować sobie odrobinę relaksu i udać się do kina Helios.

Kino Helios - repertuar [10.06 - 16.06]

Początek wakacji zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas już nie może doczekać się tego odpoczynku. Jednak zanim to nastąpi, warto zafundować sobie odrobinę relaksu i udać się do kina Helios. Najbliższy tydzień zapowiada się bardzo ciekawie.

PRZEDPREMIERA:

BUZZ ASTRAL
To najnowsza animacja Disney i Pixar. Historia Buzza Astra – postaci, która była pierwowzorem kultowej zabawki – Strażnika Kosmosu. To piękna animacja pełna przygód i zwrotów akcji.


PREMIERY:

JURASSIC WORLD: Dominion
To trzecia odsłona kultowej serii Jurassic World. Akcja toczy się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury od tamte pory żyją i polują w sąsiedztwie ludzi. Ta krucha równowaga jednak zostaje zachwiana, co doprowadzi do ostatecznego rozstrzygnięcia, kto pozostanie największym drapieżnikiem na świecie – ludzie czy dinozaury.

JEŻYK I PRZYJACIELE
To piękna historia o przyjaźni małej jeżynki oraz wiewóra. Oboje tworzą przebojowy duet, który wyrusza w świat, by uratować zwierzęta, którym zabrakło wody w wyniku suszy. To poruszająca animacja o przyjaźni oraz odwadze.

NAKRĘCONY TATA
Sławny komik stand-upowy wchodzi w kryzys wieku średniego. Nie jest już tak popularny i aktywny w dotychczasowym zawodzie jak kiedyś. Postanawia więc zrobić coś, żeby zostać gwiazdą mediów – zaczyna nagrywać filmiki i wrzucać je do sieci. Nie wychodzi mu to jednak najlepiej. Do czasu aż zacznie czytać Biblię, a jego rodzina zacznie się nawracać.

Ponadto nadal można zobaczyć takie filmy jak:  FOKI kontra REKINY,  TOP GUN: MAVERICK, PAN WILK  i SPÓŁKA. Bad Guys, DETEKTYW BRUNO, DOGTANIAN. Psi Muszkieterier, DOKTOR STRANGE w multiwersum obłędu.PROJEKTY SPECJALNE

HELIOS DLA DZIECI – FILMOWE PORANKI [12.06 g. 10.30]

44 Koty
Kolejne odcinki lubianych kociaków. Filmowe poranki to doskonała rozrywka dla najmłodszych widzów. Tradycyjnie tuż przed seansem odbędzie się spotkanie z animatorem i okazja do udziału w łamigłówkach.

KINO KONESERA [13.06. g. 18.00]

MÓJ SYN
Akcja filmu toczy się wokół poszukiwań małego chłopca. Film jednak zdecydowanie wyróżnia się na tle innych ekranizacji o podobnej fabule, a to dlatego, że główny bohater grający ojca chłopca nie znał wcześniej scenariusza. Nie wie, jak się zakończy ta historia, dzięki czemu jego reakcje się bardziej prawdziwe a on sam mógł mocniej zaangażować się w odgrywaną rolę i być bardzo autentyczny.

KULTURA DOSTĘPNA [16.06. g. 13.00 i g. 18.00]

JAKOŚ TO BĘDZIE
To film o trojgu przyjaciół – każdy z nich po trzydziestce mieszkający u rodziców. Wszyscy mieszkają w tym samym bloku na obrzeżach miasta. Ich przyjaźń jest specyficzna, a życie nie ułożyło się najlepiej, trochę przez głupotę a trochę przez nieodpowiedzialne decyzje.

Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

 

Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja