Dzisiaj jest: 5.6.2023, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Po pomoc do MDK

Dodano: rok temu

W Stargardzie można skorzystać z nieodpłatnego wsparcia prawników i mediacji.

Po pomoc do MDK

Na mapie naszego miasta pojawił się kolejny punkt takiej pomocy. Adwokaci lub radcowie prawni czekają na stargardzian w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Portowej 3. Po wsparcie można przyjść w piątki od 15:00 do 19:00.
 

Darmowa pomoc prawna przysługuje osobom, które nie są w stanie samodzielnie pokryć kosztów takiej konsultacji. Ze wsparcia mogą skorzystać również przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Organizacją punktów w naszym mieście zajmuje się powiat stargardzki. Z darmowej pomocy prawnej można skorzystać również w Starostwie Powiatowym (ul. Skarbowa 1). Prawnicy czekają od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00.
 

W razie dodatkowych pytań dotyczących takiej formy wsparcia mieszkańców na terenie powiatu stargardzkiego można zadzwonić do Biura Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego – tel. 91 480 49 23 lub wysłać e-mail na adres: stowarzyszenia@powiatstargardzki.pl.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaczarowany Dzień Dziecka. Fotorelacja