Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Rozwijaj firmę w SARL

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!

17 komfortowych lokali biurowych w dobrej cenie czeka na najemców.

Rozwijaj firmę w SARL

Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego oferuje pomieszczenia w biurowcu przy ul. Pierwszej Brygady 35. Swoje miejsce mogą tam znaleźć przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają prowadzić swoje firmy. Na miejscu czeka na nich szereg udogodnień.
 

Biuro w wieżowcu SARL można wynająć już od 340 zł netto miesięcznie. W tej cenie zawarte są wszystkie koszty eksploatacyjne – energia elektryczna, woda, wywóz nieczystości, administracja techniczna i zarządzanie, a także utrzymanie porządku i czystości. Budynek położony jest w centrum miasta. Najemcy mają do dyspozycji dwie windy, salę konferencyjną i duży parking.
 

Lokale do wynajęcia można obejrzeć – wystarczy umówić się przez telefon (91 834 90 88). Dodatkowym atutem dla firm zlokalizowanych w wieżowcu SARL jest dobre sąsiedztwo dla biznesu – obok siebie działają tam m.in. biura rachunkowe, szkoły językowe, a także kancelarie adwokackie. Budynek przy ul. Pierwszej Brygady 35 należał w przeszłości do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. Obecnie jest w całości przeznaczony na działalność biurową.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja