Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Złapiesz wi-fi w plenerze

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Relaks w parku, zabawa przy fontannie, koncert w Parku Chrobrego – już wkrótce z dostępem do szybkiego, bezpłatnego internetu.

Złapiesz wi-fi w plenerze

Wiosną 2022 r. w kilku miejscach w Stargardzie pojawi się miejskie wi-fi. Ułatwienie będzie dostępne dla wszystkich, bez ograniczeń.
 

Większość z nas na co dzień korzysta z internetu na różnych urządzeniach. Łączymy się z siecią m.in. na smartfonach, tabletach i laptopach. Już za kilka miesięcy w Stargardzie bezpłatne wi-fi będzie dostępne także w plenerze. Odpoczywając w parku albo przechodząc przez Rynek Staromiejski dostaniemy dostęp do internetu, dzięki czemu zaoszczędzimy dane z naszych pakietów. Bezproblemowe połączenie z siecią przyda się także turystom.
 

Darmowe miejskie wi-fi będzie w okolicy Teatru Letniego w Parku Chrobrego, przy różance i placu zabaw w Parku Jagiellońskim, na Rynku Staromiejskim, na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury oraz przy fontannie na os. Zachód, a także w Ratuszu i w Urzędzie Miejskim. To miejsca wypoczynku, rozrywki i załatwiania spraw, licznie odwiedzane przez stargardzian w każdym wieku. Na ten cel zdobyliśmy 15 000 euro z funduszy unijnych. Całość powinna być gotowa pod koniec marca.


Urząd Miasta Stargard

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria