Dzisiaj jest: 28.1.2022, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Pościel w Kwiaty nie tylko wiosną, ale również zimą.

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Uwielbiamy otaczać się zielenią. Z tego powodu w naszych domach gości mnóstwo kwiatów i roślin. Kolorowa flora bywa też obecna na wielu elementach wystroju

Pościel w Kwiaty nie tylko wiosną, ale również zimą.

Uwielbiamy otaczać się zielenią. Z tego powodu w naszych domach gości mnóstwo kwiatów i roślin. Kolorowa flora bywa też obecna na wielu elementach wystroju – wazonach, poduszkach, obrazach, zdjęciach czy np. pościeli. No bo kto powiedział, że wielobarwna pościel w kwiaty czy bujne liście musi być jedynie domeną wiosny i lata?

Pościel w kwiaty także zimą i jesienią

Otaczając się zielenią, pragniemy nie tylko zadbać o odpowiedni nastrój w domu, ale i na co dzień cieszyć oko domową florą. Uwielbiamy obcować z naturą przez cały rok, dlatego tak często się nią okalamy w różnej formie. Jest to szczególnie ważne jesienią i zimą, kiedy za oknami plucha i szarość.
 

Jeżeli do tej pory kwiatowa pościel była obecna jedynie wiosną i latem, czas najwyższy złamać ten stereotyp i przekonać się o sile radosnych wzorów także zimą i jesienią. Pościel w kwiaty może być właśnie idealnym rozwiązaniem, które niejednokrotnie poprawi nasz humor i wyzwoli dodatkową porcję endorfin w szybko nadchodzące wieczory.

Kwiatowa sypialnia jako oazy ciszy i spokoju

Oczywiście sama pościel powinna być w miarę spójna z resztą wystroju sypialni, ale odrobina szaleństwa odważnych wzorów jeszcze nikomu nie zaszkodziła. W końcu pościel w kwiaty to rozwiązanie czasowe, które można zmienić w dowolnym momencie.
 

Za sprawą dobrze dobranej pościeli w kwiaty, nasza sypialnia może stać się zimową oazą ciszy i spokoju. Miejscem pełnym harmonii, w którym odpocznie nasz umysł i ciało. Nie bez znaczenia będą wrażenia wizualne, za które odpowiada, m.in. wygląd pościeli.
 

Jaką wybrać? Kolorowe kwiaty w stylu góralskim na czarnym tle, to propozycja bardzo odważna i dość nietuzinkowa. Jej wygląd wielu osobom może też kojarzyć się z sielankowym, wiejskim klimatem. Inną opcją mogą być klasyczne białe pościele w delikatne kwiatowe wzory – z przewagą zieleni lub odcieniami fioletu i delikatnego różu. A może pościel satynowa w szare kwiaty, która doskonale odnajdzie się w jasnych pomieszczeniach?

Obudź się w kwiatach każdego dnia

Sypialnia ma nam kojarzyć się z odpoczynkiem, udanym snem, relaksem. Dlatego jej wystrój, od mebli, przez pościel, zasłony, aż po drobne dodatki, powinien sprawiać nam radość i w miarę możliwości być spójny z tym, czym lubimy się otaczać. Pościel w kwiaty to jedno z takich rozwiązań, które może zaprocentować dobrym nastrojem od pierwszych chwil po przebudzeniu.
 

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wernisaż w Bramie. Photos by Anna Wardal