Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

NOWOŚĆ-Oczyszczacze powietrza Sharp bez funkcji nawilżania

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:

Zanieczyszczenie powietrza, szczególnie w sezonie grzewczym, widać gołym okiem, to co widzimy to, zjawisko atmosferyczne, jakim jest smog,

NOWOŚĆ-Oczyszczacze powietrza Sharp bez funkcji nawilżania
powstałe podczas mieszania się mgły oraz zanieczyszczeń pochodzących ze spalin i dymu. Prawda jest jednak taka, że to tylko część zanieczyszczeń występujących w powietrzu, którym oddychamy. Niestety ciężko jest się przed tym ustrzec, będąc na zewnątrz. Na szczęście we własnym domu możemy uchronić się przed skutkami zanieczyszczeń powietrza, korzystając z oczyszczaczy powietrza.

Oczyszczacze powietrza bez funkcji nawilżania czy wciąż są dobre?
W sklepach z oczyszczaczami powietrza znajdziemy różnych producentów, ale również różne modele. Częstym wyborem wśród klientów są oczyszczacze powietrza z nawilżaczem, co jednak wtedy kiedy uznamy, że nie potrzebujemy nawilżania, albo posiadamy w domu osobny nawilżacz? Chcąc wyjść naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów, producenci proponują także skuteczne oczyszczacze powietrza bez funkcji nawilżania.

Jednym z bardziej znanych i lubianych producentów, jest japoński Sharp. Oczyszczacze powietrza tej marki zdecydowanie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, są ciche, wydajne, oraz z łatwością znajdziemy model dostosowany do wybranej przez nas przestrzeni. Na pozytywną uwagę zasługują również długa żywotność filtrów, którą producent szacuje na nawet do 10 lat, aby nie było jednak tak kolorowo, urządzenia tego producenta mają również mankamenty: brak możliwości zdalnego sterowania, brak aplikacji mobilnej, konieczność regularnego czyszczenia filtrów.

Sharp FP-J60EUW- cichutki oczyszczacz powietrza.
Oczyszczacz powietrza bez nawilżacza, za to z jonizatorem, który doskonale nada się do średnich powierzchni to z pewnością Sharp FP-J60EUW. Na szczególną uwagę zasługuje jego bardzo cicha praca, w trybie niskim nie emituje dźwięków, które przekroczą 15 dB, to w zasadzie tyle, co lekki szum liści. Ze spokojem możemy tego typu oczyszczacz powietrza umieścić w sypialni czy pokoju śpiącego niemowlaka.

Cały proces filtracji opiera się na 4 ważnych elementach:
●    filtr wstępny
●    filtr węgla aktywnego
●    filtr HEPA H13
●    Jonizator Plasmacluster

Tak złożony proces filtracji pozwala na usuwanie zanieczyszczeń takich, jak pyły zawieszone PM 2.5 oraz PM 10, wirusy, bakterie, roztocza, alergeny, sierść zwierząt, zarodniki pleśni i grzybów. Sharp żywotność filtrów HEPA oraz węglowych szacuje na 10 lat, to zdecydowanie wyróżnia ich produkty na tle konkurencji.

Posiada dodatkowe funkcje oczyszczacza powietrza  jak np. Plasmacluster Ion Spot, przy pomocy którego odświeżymy zasłony, czy garnitur, timer, który pozwala na zaprogramowanie automatycznego włączenia i wyłączenia oczyszczacza oraz blokada rodzicielska dla zaciekawionych najmłodszych.

Bogate wyposażenie w czujniki pozwala na samodzielną pracę oczyszczacza, w trybie automatycznym, jeśli w domu mamy alergików specjalny tryb POLLEN, bardziej wyczulony na pyłki, będzie dodatkowym wsparciem w okresie największej ilości pyłków unoszących się w powietrzu.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EUW, kupisz w dobrym sklepie z oczyszczaczami za ok. 3000 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Materiał sponsorowany


 
Źródło: GoodAIR.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA