Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Urząd Miasta - komunikat

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Zbadaj się za darmo

Urząd Miasta - komunikat

W środę (3.11.) przy przychodni na os. Zachód 17 stanie mobilna pracownia mammografii. Z bezpłatnego badania mogą skorzystać stargardzianki w wieku 50-69 lat. Trzeba jednak zapisać się wcześniej. Można to zrobić przez telefon.
 

Aby zarejestrować się na badanie, wystarczy zadzwonić pod nr 58 767 34 44. Nie trzeba mieć skierowania. Z mammografii mogą skorzystać panie, które skończyły 50 lat, nie chorują na raka piersi i nie miały bezpłatnego badania w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i mają pisemne wskazanie do ponownej mammografii po upływie roku od ostatniej wizyty. Na badanie warto również zabrać swoje poprzednie wyniki.
 

Warto skorzystać z okazji do sprawdzenia swojego zdrowia. Wczesne wykrycie ewentualnej choroby to znacznie większa szansa na skuteczne leczenie. Jak zapewniają organizatorzy, badania w mobilnej pracowni mammograficznej odbywają się z zachowaniem wszystkich aktualnych zasad sanitarnych.
 

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA