Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Jest praca w MOPS

Dodano: 2 miesiące temu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wspiera stargardzian w przezwyciężaniu różnych trudnych sytuacji życiowych.

Jest praca w MOPS

Na co dzień zatrudnione są tam osoby, dla których – oprócz zawodowych obowiązków – ważny jest również los drugiego człowieka. Można do nich dołączyć. To praca pełna wyzwań, ale dająca również wiele satysfakcji.
 

MOPS poszukuje m.in. asystentów rodziny. Takie osoby pomagają tym, którzy nie radzą sobie z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem gospodarstwa domowego. Asystent przygotowuje plan pracy, sprawdza potrzeby konkretnych rodzin i motywuje ich członków do korzystnych zmian. Więcej informacji o naborze na to stanowisko można znaleźć tutaj.
 

Kolejna oferta to zatrudnienie na stanowisku pracownika socjalnego. O zatrudnienie na pełny etat mogą się starać absolwenci studiów I lub II stopnia, którzy skończyli kierunek praca socjalna albo inny uprawniający do wykonywania tego zawodu. Pracownicy socjalni zajmują się m.in. sporządzaniem wywiadów środowiskowych. Udzielają też porad osobom w trudnej sytuacji życiowej i pomagają rozwiązywać różne problemy.

Szczegóły naboru są tutaj.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA