Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Pracuj w biurowcu SARL

Dodano: 2 tygodnie temu

7 pomieszczeń czeka na najemców w budynku przy ul. Pierwszej Brygady 35.

Pracuj w biurowcu SARL

W biurowcu Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm z różnych branż. Ośmiopiętrowy wieżowiec to komfortowe miejsce do prowadzenia biznesu. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji m.in. duży parking, dwie windy i salę konferencyjną.
 

SARL oferuje 7 lokali o różnej powierzchni – od 12 m2 do 34 m2. Najemcy w czynszu mają zapewnione koszty eksploatacyjne, czyli energii elektrycznej, wody i odprowadzania ścieków, wywozu nieczystości, administracji technicznej i zarządzania, utrzymania porządku i czystości. Jedynym dodatkowym kosztem jest ogrzewanie – uzależnione od wielkości zajmowanej powierzchni. Więcej informacji pod nr tel. 91 834 90 88. Można również napisać e-mail: sarl@sarl.pl.
 

Wieżowiec przy ul. Pierwszej Brygady 35 należał kiedyś do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. W 2017 r. został docieplony. Budynek jest regularnie unowocześniany. Wymieniono instalację centralnego ogrzewania i okna, wyremontowano też hol wejściowy i ostatnie piętro. Obiektu pilnuje całodobowa ochrona, a bezpieczeństwo przeciwpożarowe zapewnia nowoczesny, kompleksowy system zamontowany w 2020 r.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
GRZYBOGRANIE 2021. Gwiazda wieczoru - Lech Janerka