Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Nasza kawa na targach

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Zakończyła się kolejna odsłona Targów Rolnych „Agro Pomerania”.

Nasza kawa na targach

Imprezę za każdym razem odwiedzają tysiące osób, które sprawdzają ofertę setek wystawców z całej Polski. Swoje usługi i produkty oferują tam również firmy z naszego miasta. Co roku przyznawane są również nagrody. Tym razem prezydent Rafał Zając wyróżnił stargardzką Palarnię Kawy Kitiko Coffee Roastery.
 

Targi w Barzkowicach od lat przyciągają wystawców z różnych branż – nie tylko zajmujących się rolnictwem. To dobra okazja, żeby poznać lokalne produkty i usługi. Palarnia kawy Kitiko Coffee Roastery palarnia kawy znajduje się przy ul. W. Andersa 3. Ziarna są na miejscu palone i sprzedawane w opakowaniach 250 g, 500 g i 1 kg. Można również kupić kawę mieloną i zamówić spersonalizowane opakowania np. na prezent. Palarnia oferuje również kawy specialty i ziarna pod różne formy parzenia.
 

Kitiko Coffee Roastery organizuje także kawowe soboty z degustacjami. Warto zajrzeć na facebookowy profil palarni i sprawdzić ofertę.
 
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie/FB/Kitiko Coffee Roastery Palarnia Kawy Stargard

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA