Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Wynajem ekspresu do kawy - komu opłaca się ta usługa?

Dodano: miesiąc temu Autor:

Jednym z ciekawych i popularnych sposobów na pozyskanie do firmy sprzętu wysokiej jakości, jest jego wynajem.

Wynajem ekspresu do kawy - komu opłaca się ta usługa?

Jednym z ciekawych i popularnych sposobów na pozyskanie do firmy sprzętu wysokiej jakości, jest jego wynajem. Do tej pory głównie kojarzy się to z wynajmem auta, drukarki czy sprzętu budowlanego. A w dzierżawę można wziąć także ekspres do kawy. Taka opcja sprawdzi się do biura, kawiarni czy restauracji.
 

W zależności od potrzeb ekspres do kawy może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, kończąc na w pełni profesjonalnym sprzęcie do dużych kawiarni w cenie nowego samochodu (kilkadziesiąt, a nawet i kilkaset tysięcy PLN). Poniesienie naraz tak dużego wydatku rzadko kiedy jest możliwe przez przedsiębiorcę, dlatego częstą praktyką są zakupy na raty czy leasing. Inną opcją, która zyskuje w ostatnich latach na popularności, jest wynajem ekspresu do kawy.

Ekspresy do kawy wynajem

Wynajem ekspresu do kawy wiąże się wieloma udogodnieniami. Przede wszystkim firma nie musi naraz ponieść dużego wydatku, który znacząco wpłynąłby na finanse przedsiębiorstwa. Czasem nowo otwierająca się kawiarnia czy restauracja nie ma też tak dużych wolnych środków. Łatwiej jest płacić co miesiąc stałą opłatę, zwłaszcza gdy już pojawią się pierwsze przychody, niż naraz pozbywać się finansowego zaplecza (tak jakby przy starcie działalności mało było innych wydatków.
 

Kolejnym dużym udogodnieniem są obowiązki serwisowe po stronie wynajmującego, a przy ewentualnej naprawie, urządzenie zastępcze, które pozwoli kontynuować działalność. Firmy oferują też wynajem o różnym stopniu długości umowy, co dla wielu przedsiębiorców jest kluczowym czynnikiem przy wyborze tej opcji.
 

Dostawcy rozwiązania najmu ekspresów do kawy postarali się, aby ich oferty były jak najlepiej dostosowane do rynkowych potrzeb i możliwości przedsiębiorców, zwłaszcza tych finansowych.

Dla kogo ekspres do kawy wynajem jest dobrym rozwiązaniem?

Dla kogo szczególnie polecane jest rozwiązanie w postaci wynajmu ekspresu do kawy? Z takiej opcji chętnie korzystają przedstawiciele szeroko rozumianej gastronomii (kawiarnie czy mobilnej kawiarnie rowerowe, restauracje, bary, firmy cateringowe), a także hotele, pensjonaty, sale weselne. Do tego grona warto też dodać firmy pracujące w biurowcach (zwłaszcza te zatrudniające dużą liczbę pracowników), gdzie wizyta przy ekspresie do kawy to nieodzowny codzienny rytuał na początek pracy.

Wynajem ekspresu do kawy – różne rodzaje

Decydując się na wynajem ekspresu do kawy, na rynku dostępne będą różne opcje. Nasza firma może płacić za sam wynajem sprzętu (z uwzględnieniem jego serwisowania) stałą, ustaloną co miesiąc kwotę lub otrzymać go na preferencyjnych warunkach finansowych, ale przy zobowiązaniu zakupu u dostawcy określonych w umowie ilości kawy np. z gwarancją określonej ceny – sprawdź ofertę https://caffegrano.pl/dzierzawa-ekspresow-do-kawy/. Dostępne są urządzenia marek Juva, Nivona, Saeko, Gaggia, Necta czy Dr Coffee.
 

W celu najkorzystniejszej oferty na wynajem ekspresu do kawy dla naszego przedsiębiorstwa zawsze warto skontaktować się z dostawcą takiego rozwiązania, który zaproponuje dogodne warunki, dostosowane do naszych potrzeb i możliwości finansowych.
 

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA