Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Spędzaj Czas Kulturalnie [30.07-12.08]

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Stargardzkie kino nie odpoczywa w wakacje.

Spędzaj Czas Kulturalnie [30.07-12.08]

W klimatyzowanych salach kinowych, przy smacznym popcornie i zimnych napojach będziecie mogli w najbliższych tygodniach zobaczyć bardzo ciekawe propozycje filmowe. Pewne jest, że niezależnie od wieku każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

Ella Bella Bingo.
Pełna energii Ella Bella i jej przyjaciel Henry postanawiają zorganizować w swoim miasteczku konkurs talentów. Pewnego dnia do ich miasteczka wprowadza się chłopiec – Johnny. Staje się on bliski Henremu, który spędzając coraz więcej czasu z nowym kolegą, odsuwa się od Belli. Zazdrosna koleżanka stawia go przed trudnym wyborem. Przestraszony wyborem ucieka. Balla musi przełamać niechęć do Johnna i wspólnie wyruszyć na poszukiwanie przyjaciela.

Sanktuarium.
Czy cuda się zdarzają? Tego postanowił dowiedzieć się dziennikarz, gdy w małym miasteczku w Nowej Anglii, dochodzi do serii „boskich” zdarzeń. Horror trzymający w napięciu, którego scenarzystą jest Evan Spiliotopoulos znany z doskonałych ekranizacji takich jak np.: „Piękna i Bestia:, „Łowca i Królowa Lodu”.

Raya i ostatni smok.
Dajmy zabrać się do mitycznej krainy, w której obok ludzi żyły smoki. Pełna przygód animacja, która zwraca uwagę na ważne aspekty w relacjach z innymi – zaufanie, współpraca oraz wiara w siebie.

Republika dzieci.
Historia młodych mieszkańców domu dziecka, którzy postanawiają się sprzeciwić decyzji dorosłych. Ich marzeniem jest stworzenie Republiki Dzieci. Niespodziewanie w realnym świecie pojawiają się postacie z obrazów Malczewskiego. Co może wyniknąć z takiej mieszanki? Sprawdzci sami.

Lokal zamknięty.
Skok na kasę w krzywym zwierciadle. Tak w skrócie można opisać tą historię pełną zwrotów akcji. Dwoje mężczyzn postanawia okraść skorumpowanego polityka, który ukrywa pieniądze w... lodówce! Plan tak prosty z każdą chwilą komplikuje się coraz bardziej, przez serię niefortunnych sytuacji.

Wilczy gang.
Coś dla fanów magii i czarodziejów. Dajmy się zabrać do szkoły magicznej, w której spotkacie wiele niezwykły osobowości. W tym naszego głównego bohatera, który nie spodziewa się że jest częścią większego i niebezpiecznego planu.

Wyprawa do dżungli.
Przygodowy film w gwiazdorskiej obsadzie – Emily Blunt jako naukowiec oraz Daweyn Johnson w roli kapitana statku. Oboje wyruszają w podróż do serca Amazonii w poszukiwaniu drzewa, które wg legend ma właściwości lecznicze. Jakie przygody czekają ich podczas drogi? Tego dowiecie się na seansie w 2D oraz 3D.


Szybcy i wściekli 9
Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2020 roku. Kolejna część kultowej serii o familii Toretto. Tym razem będą musieli stawić czoła Jakobowi, który ma pomóc Cypher w zemście na Domie. Na ekranie zobaczymy dobrze nam znaną obsadzę z poprzednich części – Win Disel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron. Czy będzie to filmowy hit?

Ponadto w kinie nadal możecie zobaczyć: Wojna z Dziadkiem oraz Krainę Smoków.
Cały repertuar poniżej:

 

Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ


Projekty specjalne

Kino Studyjne – 11.08.2021 r. g. 18.30

DNA
W dobrze już znanym pokazie specjalnym tym razem zobaczymy film „DNA”. Po śmierci ukochanego dziadka, główna bohaterka musi zmierzyć się z wieloma rodzinnymi konfliktami. To podróż w poszukiwaniu własnego „Ja”, próba odnalezienia własnej tożsamości.

 


COOLturalne Wakacje.

Kino na Leżakach – już 30.04.2021 g. 21.40 w  Teatrze Letnim w Parku Chrobrego pokazany zostanie film  „Na noże”.
Wstęp bezpłatny!


Kino Plenerowe zaprasza natomiast 06.08.2021 o g. 21.30 na film „Włoskie wakacje” oraz 13.08.2021 o g. 21.15 na film „Sokół z masłem orzechowym”.
 

Pozostałe wydarzenia w ramach Coolturalnych Wakacji jak zwykle w oddzielnym materiale.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA