Dzisiaj jest: 25.9.2022, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Zaszczep się nad Miedwiem

Dodano: rok temu

Letni wypoczynek nad jeziorem można wykorzystać do zadbania o swoje zdrowie.

Zaszczep się nad Miedwiem

W sobotę i niedzielę (24-25.07.) w Morzyczynie i w Kobylance pojawią się Mobilne Punkty Szczepień. Na wszystkich chętnych – również stargardzian – będą czekały preparaty Pfizer i Johnson&Johnson. Szczepionki na koronawirusa bez rejestracji otrzymają osoby powyżej 12 roku życia.
 

W sobotę (24.07.) Mobilny Punkt Szczepień stanie przy amfiteatrze w Morzyczynie. Będzie działał od 12:00 do 15:00. Chętni otrzymają tam zarówno jednodawkowy preparat Johnson&Johnson, jak i pierwszą lub drugą dawkę Pfizera. Z kolei w niedzielę (25.07.) między 15:00 a 19:00 będzie można zaszczepić się podczas festynu przy Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance (ul. Jeziorna 6). Dodatkowo będzie można wziąć udział w loterii z nagrodami.
 

Na szczepienia w mobilnych punktach nie trzeba się wcześniej umawiać. Wystarczy przyjść i na miejscu wypełnić ankietę. Ważne, żeby zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Trwają również szczepienia w Stargardzkim Centrum Kultury. Na wszystkich chętnych czekają preparaty Pfizer, Johnson&Johnson oraz AstraZeneca. Szczepionki są dostępne właściwie od ręki. Można zapisać się w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez internet, telefon lub SMS – szczegóły tutaj albo osobiście przyjść do PSzP w SCK (ul. J. Piłsudskiego 105, wejście od ul. Wojska Polskiego) i wypełnić dokumenty na miejscu.
 

Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
W drodze po medal. Fotorelacja cz.2