Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Kamienice jak nowe

Dodano: tydzień temu

Trwa remont kolejnych budynków Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Kamienice jak nowe

Już wkrótce nowy wygląd i funkcjonalność zyskają kamienice przy ul. M. Konopnickiej 2 i 3. To nie tylko poprawa estetyki tej części miasta, ale również większe bezpieczeństwo i wygoda mieszkańców. Przy tej ulicy prawie skończony jest też budynek nr 10.
 

Lokatorzy odnawianych przez STBS kamienic zyskują m.in. centralne ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej. W ramach inwestycji wykonywane są również toalety w mieszkaniach, w których do tej pory ich nie było. Wszyscy korzystają także z wyremontowanych klatek schodowych. Ładniej jest też na zewnątrz. Ściany budynków są docieplane. Pojawia się również nowa elewacja, która poprawa estetykę całej ulicy.
 

STBS sukcesywnie remontuje kolejne kamienice w różnych częściach miasta. W ubiegłym roku przy ul. M. Konopnickiej blask odzyskał budynek nr 8. Wcześniej odnowiono również kamienice na pl. Św. Ducha 26, ul. S. Czarnieckiego 19, ul. Bogusława IV 22 i ul. Wojska Polskiego 78a.
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
15. Maraton MTB. GALERIA. Cz. 2