Dzisiaj jest: 17.5.2021, imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Pokaż się w sieci - ile kosztuje strona www

Dodano: miesiąc temu Autor:

Firmy chcące zaistnieć w internecie powinny zainwestować w dobrą stronę www, która dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Pokaż się w sieci - ile kosztuje strona www

Firmy chcące zaistnieć w internecie powinny zainwestować w dobrą stronę www, która dotrze do szerokiego grona odbiorców. Jeśli masz do zaoferowania wysokiej jakości usługi lub produkty, własna witryna jest idealnym narzędziem, aby je pokazać nowym klientom. Warto jednak mieć na uwadze to, że ceny stron są różne, co uzależnione jest od stopnia skomplikowania projektu. Jeśli ma być rozbudowany, posiadać autorską grafikę i różnorodne funkcjonalności, trzeba liczyć się z tym, że strona będzie miała adekwatnie wyższą cenę.

Co wpływa na cenę strony internetowej

Określenie dokładnej ceny stron www jest możliwe dopiero po wnikliwej rozmowie z klientem i ustaleniu szczegółów dotyczących projektu. Jednak uświadomienie sobie, na podstawie jakich elementów określany jest koszt strony www, pomoże zrozumieć, dlaczego średnia cena wynosi kilka tysięcy złotych. Strona internetowa składa się z warstwy graficznej widocznej dla użytkowników internetu oraz zaplecza technicznego, czyli bazy, na której tworzy się stronę, co wymaga zaangażowania osób uzbrojonych w obszerną wiedzę.

Nad Twoją stroną będą pracować:

  • Graficy
Ich zadaniem jest przygotowanie atrakcyjnej szaty graficznej, która zwróci uwagę klientów. Zadbają o dobór odpowiednich zdjęć, grafik i kolorystyki oraz rozplanują ułożenie modułów strony, by całość dobrze się prezentowała, ale również była wygodna w użytkowaniu. Dzięki znajomości najnowszych trendów oraz przeprowadzonej analizie konkurencji wykonają estetyczny projekt wyróżniający się na tle innych stron.
  • Programiści

Zakodują stronę na podstawie projektu przygotowanego przez grafików. Doświadczeni programiści wykonają kod, który będzie przejrzysty i łatwy w edycji, co pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie strony oraz umożliwi szybkie wprowadzanie zmian na stronie w razie potrzeby. Ponadto przygotują stronę w wersji responsywnej, aby wyświetlała się poprawnie również na urządzeniach mobilnych - smartfonach, tabletach.

  • Copywriter

Strona internetowa potrzebuje również treści, które zaangażują odwiedzających do działania. Słowa, oprócz elementów graficznych, mają za zadanie zatrzymać osoby przyglądające stronę oraz przekonać ich do podjęcia akcji w tym m.in. kontaktu z firmą, zakupu produktów.
 

Ile kosztuje strona internetowa

Tworzenie stron www Stargard, wymaga pracy wielu osób i znajomości szeregu zagadnień projektowych, ale polegając na kompletnym zespole, otrzymujesz gwarancję wykonania dopracowanej strony. Dla Twojej wygody opracowaliśmy kilka pakietów, których przedział cenowy wynosi od 970 zł netto do 9000 zł netto i więcej. Każdy projekt jednak traktujemy indywidualnie i ceny mogą ulec zmianie w zależności od ilości i rodzaju przeprowadzanych działań.
 

Dzięki temu, że możemy wykonać projekty o różnym stopniu zaawansowania, bez problemu dopasujemy stronę do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Wspólnie znajdziemy złoty środek, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Najtańszą wersją strony internetowej jest ta wykonana na podstawie gotowego szablonu, którą polecamy nowym firmom dopiero wkraczającym na rynek online. Średnie i duże firmy wybierają strony droższe posiadające rozbudowane funkcjonalności czy indywidualnie zaprojektowaną grafikę. Jak wspominaliśmy, projekt może być bardziej lub mniej złożony, co ma odzwierciedlenie w jego cenie.
 

Dodatkowe koszty związane ze stroną

Strony internetowe dla firm potrzebują domeny, a więc adresu oraz hostingu, czyli miejsca na serwerze, gdzie przechowywane są pliki strony. Możesz te usługi wykupić we własnym zakresie, ale jeśli wolisz mieć wszystko w jednym miejscu, za niewielką opłatą zapewnimy ich utrzymanie. Opłata za domenę i hosting wynosi 180 zł netto za rok. Dla nowych klientów przez pierwszy rok usługa jest darmowa.
 

Konkurencja w sieci jest bardzo duża, dlatego warto zainwestować w dodatkowe działania, dzięki którym storna internetowa pojawi się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Specjaliści od marketingu zajmą się optymalizacją strony, kampaniami reklamowymi AdWords, obsługą mediów społecznościowych oraz zaproponują inne kroki, by skutecznie wypromować Twoją stronę i zdobyć nowych klientów.
 

Czy warto zainwestować w stronę internetową

W pierwszym momencie koszt poniesiony na stronę internetową może wydawać się znaczny, ale powierzając jej wykonanie specjalistom, otrzymujesz nowoczesne narzędzie do efektywnego pozyskiwania osób zainteresowanych Twoimi usługami i produktami. Profesjonalnie skonstruowana strona pozwoli Ci osiągnąć sprzedaż zadowalającym poziomie, dzięki temu inwestycja w stronę szybko się zwróci, a kolejne zyski będziesz mógł przeznaczyć na rozwój firmy.


Artykuł sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
5. Bieg Forsycji. GALERIA