Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Powiat Stargardzki - komunikat

Dodano: miesiąc temu

Awaria sygnalizacji utrudnia ruch w rejonie Placu Zgody w Stargardzie

Powiat Stargardzki - komunikat

Niezbyt dobrze rozpoczął się poranek na stargardzkich ulicach. Nagły spadek temperatury uszkodził dziś sterowniki sygnalizacji świetlnej kierującej ruchem na skrzyżowaniu Placu Zgody z ulicami: Pierwszej Brygady i Szczecińskiej. Awaria sygnalizacji może komplikować sytuację na tym odcinku drogi, na co dzień obciążonej z powodu konieczności objazdu zamkniętego wiaduktu w centrum miasta.
 

Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Dróg Powiatowych, awarii uległy podzespoły przepływomierza oraz moduł zasilający- integralne części sterowników. Firma zajmująca się utrzymaniem i konserwacja urządzeń  jest w trakcie  gromadzenia części niezbędnych do wymiany. Do naprawy sygnalizacji świetlnej przy Placu Zgody dojdzie jednak nie wcześniej niż w godzinach popołudniowych. Przepraszając za powstałe niedogodności, prosimy jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie skrzyżowania, pozbawionego obecnie sygnalizacji.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria