Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Autobusy z naklejkami

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Ułatwienie dla pasażerów MPK.

Autobusy z naklejkami

Przy wejściu do autobusów pojawiły się naklejki z informacją, że w pojeździe jest automat do sprzedaży biletów. Dodatkowo można sprawdzić, czy za przejazd zapłacimy kartą lub gotówką. W Stargardzie takie biletomaty są już w 19 autobusach MPK.
 

Na naklejkach są piktogramy oraz informacja zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Wchodząc do pojazdu pasażerowie mogą od razu wziąć bilet na bieżącą trasę, ale też na zapas. Miesięcznie stargardzianie kupują w mobilnych urządzeniach około 14 000 sztuk biletów.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji proponuje kilka wygodnych opcji zapłacenia za przejazdy autobusami. Można skorzystać z biletomatów w pojazdach, z urządzenia w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym, a także z aplikacji na smartfony: mPay, SkyCash i moBILET.
 

Warto także wyrobić Stargardzką Kartę Mieszkańca. Jej posiadacze mogą kupić bilety okresowe w atrakcyjnych cenach. Normalny bilet miesięczny to koszt 44 zł, a ulgowy – 22 zł. Za bilet trzydziestodniowy z SKM zapłacimy 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria