Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Techlife X7 oraz Techlife X7S hulajnogi elektryczne dla wymagających

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Hulajnoga już dawno przestała być jedynie dziecięcą zabawką, obecnie to hulajnogi elektryczne zawojowały rynek i zyskały wielu miłośników.

Techlife X7 oraz Techlife X7S hulajnogi elektryczne dla wymagających

Nie zawsze kupując hulajnogę elektryczną, szukamy jedynie modelu do jazdy po mieście, czasem chcemy od tego sprzętu nieco więcej.
Techlife X7 i Techlife X7S to modele, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieście, ale również w ekstremalnych warunkach. Czego możemy się spodziewać, kupując modele od Techlife X7 i Techlife X7S?

Techlife X7 zalety 

 • Jest naprawdę szybka, jej maksymalna prędkości wynosi 65 km/h.

 • Daleki zasięg, na tej hulajnodze elektrycznej przejedziemy nawet 70 km na jednym ładowaniu. Czy z tego powodu czas ładowania jest długi? Okazuje się, że wcale nie, model Techlife X7 w pełni naładujemy już w 6 godzin.

 • Dwa silniki to co ją wyróżnia na tle konkurencji, nie dość, że hulajnoga została wyposażona w dwa silniki to jeszcze moc każdego z nich wynosi, aż 1000 W, tego po prostu nie da się nie odczuć. Przycisk, który został umieszczony na kierownicy pozwala na poruszaniu się na dwóch lub jednym silniku.

 • Komfort jazdy, zapewniają 10-calowe koła oraz mocne amortyzatory, dzięki czemu hulajnoga jest znacznie stabilniejsza, lepiej trzyma się podłoża, nieśliska się i z łatwością pokonuje przeszkody na drodze, jak wyrwy czy dziury, dzięki czemu spokojnie możemy ją zabrać na wycieczkę w teren bez obawy, że nie da sobie rady, lub po prostu się zniszczy.

 • Bezpieczeństwo przede wszystkim, hulajnogi, które pozwalają na poruszanie się z tak dużą prędkością, powinny też być wyposażone w odpowiednie hamulce, Techlife X7 posiada podwójny system hamowania, który jest niezawodny nawet w ekstremalnych sytuacjach, ponadto mocne oświetlenie LED, sprawia, że hulajnogą możemy przejechać się także nocą.

 • Bogate wyposażenie i niebanalny wygląd, hulajnoga elektryczna Techlife X7 została wyposażona w czytelny wyświetlacz, zabezpieczenie antykradzieżowe, sygnał dźwiękowy i tempomat. Wygląd hulajnogi przywodzi na myśl szybki pojazd terenowy, ale przy tym nie jest toporna.

Techlife X7S zalety

 • To jeszcze szybszy pojazd elektryczny niż model Techlife X7, na modelu X7S rozwiniemy prędkość maksymalną 70 km/h.

 • Zasięg niemający sobie równych, maksymalnie na jednym ładowaniu przejedziemy aż 100 km, moglibyśmy na niej spokojnie pojechać do drugiego miasta i z powrotem, a rano wyruszyć do pracy. Hulajnogę Techlife X7S naładujemy w 7 godzin.

 • Również dwa silniki, każdy po 1000 W, oraz samodzielna możliwość wyboru czy poruszamy się na jednym, czy na dwóch silnikach.

 • Komfort i bezpieczeństwo, w tym modelu też o tym nie zapomniano, sprawdziło się to, co w modelu Techlife X7, czyli podwójne tarczowe hamulce,10-calowe koła, amortyzatory, antypoślizgowy podest, porządne oświetlenie LED, wszystko to sprawia, że pojedziemy nie tylko komfortowo, ale także bezpiecznie i to w różnych okolicznościach i na różnego rodzaju nawierzchniach.

 • Wyposażenie Techlife X7S: tempomat, system antykradzieżowy, sygnał dźwiękowy, oraz wyświetlacz, dzięki któremu z łatwością uzyskamy takie informacje jak aktualna prędkość czy tryb jazdy, dystans i poziom naładowania.

Czy modele Techlife X7 i Techlife X7S mają jakieś wady? 


Tak jak już wspomniano to z pewnością modele dla bardziej wymagających klientów, którzy oczekują więcej od hulajnogi elektrycznej. Zarówno Techlife X7, jak i Techlife XS są sprzętem na najwyższym poziomie, jednak z jedną wadą, z którą niestety musimy się liczyć, jeśli zdecydujemy się na zakup hulajnogi posiadające 2 silniki i mającej takie parametry, jest to duża waga, która wynosi, aż 35 kg. Z tego też względu, ale również wysokiej prędkości maksymalnej nie jest polecana dla młodzieży.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl

Materiał sponsorowany

Źródło: tipmedia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria