Dzisiaj jest: 9.8.2022, imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Dobre Mydło w Stargardzie

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

Kolejna firma wybuduje swoją fabrykę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii.

Dobre Mydło w Stargardzie

To Bieluń&Bieluń, twórcy marki Ministerstwo Dobrego Mydła. W Stargardzie, w hali, która powstanie na ponad hektarowej działce, będą produkowane naturalne mydła i kosmetyki według autorskich receptur. Z ich ofertą można się zapoznać tutaj.
 

Założycielkami firmy są dwie siostry – Urszula Ośmiałowska i Anna Bieluń. Wszystko zaczęło się od zainteresowania naturalnymi kosmetykami. Właścicielki Bieluń&Bieluń najpierw robiły mydło w domowym zaciszu, dzieląc się z rodziną i znajomymi. Dziś Ministerstwo Dobrego Mydła można znaleźć w internecie, a także w sklepach stacjonarnych – m.in. w Szczecinie i Warszawie. Klienci mają do wyboru szeroką ofertę naturalnych mydeł, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów oraz kule do kąpieli.
 

Produkty Ministerstwa Dobrego Mydła zadebiutowały niedawno na rynku niemieckim. Dzięki budowie fabryki w Stargardzie przy ul. Tytanowej, siostry będą mogły zwiększyć produkcję i ulepszyć proces powstawania kosmetyków. Planują również wprowadzenie zupełnie nowych produktów. Bieluń&Bieluń to firma z potencjałem – w 2020 r. siostry znalazły się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu Ernst&Young Przedsiębiorca Roku.
 

Zdjęcie: SARL

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje - power & fire. Galeria