Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

MPGK Stargard - komunikat

Dodano: 3 miesiące temu

Zmiana terminu odbioru odpadów

MPGK Stargard - komunikat

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że w związku ze Świętem Bożego Narodzenia nastąpi przesunięcie odbioru odpadów komunalnych oraz selektywnie gromadzonych systemem workowym o jeden dzień wcześniej tj. odbiór z poniedziałku 21.12.2020 r. nastąpi w poprzedzającą go niedzielę 20.12.2020 r., odbiór zaplanowany na wtorek odbędzie się w poniedziałek, a kolejne odbiory ulegną przesunięciu aż do czwartku.
 

W związku z Nowym Rokiem wypadającym w piątek 1 stycznia nastąpi przesunięcie planowanego w tym dniu odbioru odpadów komunalnych oraz selektywnie gromadzonych systemem workowym o jeden dzień tj. odpady ze środy zostaną odebrane w czwartek.
 

W związku ze Świętem Trzech Króli wypadającym w dniu 6 stycznia wywóz odpadów komunalnych oraz selektywnie gromadzonych systemem workowym będzie realizowany w kolejnym dniu roboczym tzn. odpady ze środy będą odbierane w czwartek, a kolejne odbiory ulegną przesunięciu aż do soboty.

Źródło: MPGK Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria