Dzisiaj jest: 13.4.2021, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy

Catering na święta, sylwestra i spotkania firmowe

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Firmy cateringowe w okresie przedświątecznym przeżywają małe oblężenie. Wiele osób korzysta z nich, zamawiając potrawy na świąteczny stół, sylwestrową imprezę czy firmowe spotkania biznesowe

Catering na święta, sylwestra i spotkania firmowe

Firmy cateringowe w okresie przedświątecznym przeżywają małe oblężenie. Wiele osób korzysta z nich, zamawiając potrawy na świąteczny stół, sylwestrową imprezę czy firmowe spotkania biznesowe. Czy pomimo szalonego 2020 roku, będzie podobnie? Możliwe, dlatego warto zamówienia cateringowe złożyć wcześniej.
 

Świąteczna gastronomia na zamówienie

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe. Wszystko przez panującą epidemię. Nie wszyscy zasiądą z nami przy wigilijnych stołach, a czasem świadomie wybierzemy imprezę w mniejszym gronie rodzinnym. Niezależnie od tego, stoły jak co roku będą suto zastawione. Cześć osób klasycznie spędzie wiele godzin w kuchni, inni zaś zdecydują się na zamówienie wigilijnych potraw z firm cateringowych.

Zamówienie świątecznych potraw pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i zjeść dobrze przygotowane posiłki, których gotować nie mamy czasu lub zwyczajnie ktoś może nie umieć. Catering świąteczny jest bardzo wygodną opcją, z której korzysta coraz więcej chętnych.

Polecanym cateringiem w Stargardzie na Boże Narodzenie, będzie catering „ARTUR”, świadczące usługi gastronomiczne w Stargardzie już od wielu lat. Jak co roku zagwarantuje wyśmienite świąteczne potrawy, przygotowane według sprawdzonych przepisów. Pierogi, uszka, barszcz, krokiety,  ryba smażona, w galarecie czy po grecku, pyszne śledzie, pieczone mięsa czy sałatki.

Na Sylwestra również catering ARTUR

Sylwester w tym roku będzie stał pod znakiem domówek. Raczej na zorganizowane imprezy w czasie epidemii nie ma co liczyć. Dlatego decydując się na skromniejsze spotkania domowe w celu przywitania nowego roku (a dla wielu pożegnania tego przeklętego 2020), można zaoszczędzić wiele czasu.

Zamiast od rana przygotowywać potrawy, wystarczy parę dni wcześniej zdecydować się i zamówić posiłki z zewnętrznej firmy. Wspomniany catering ARTUR zapewni smaczne i pożywne potrawy oraz przekąski, które sprawdzą się na sylwestrowy wieczór.

Wigilie firmowe w skromniejszym wydaniu?

Przez panującą epidemię, grudzień niestety nie będzie stał pod znakiem firmowych imprez wigilijnych, organizowanych często w dużych salach bankietowych i restauracjach. Wszystko ze względu na przepisy ograniczające działalność restauracji. Istnieją jednak rozwiązania tego problemu.

Wiele firm wciąż pracuje i ich pracownicy mają ze sobą kontakt. W takich przypadkach firmowe imprezy wigilijne, a bardziej symboliczne spotkania niż imprezy, będą pewnie odbywały się w biurach i siedzibach firm. Przemówienia, życzenia, może skromne upominki dla pracowników no i mniejszy czy większy poczęstunek. W kwestii jedzenia najlepiej sprawdzi się catering zewnętrzny.

Po zamówienia smacznych przekąsek na wigilijne spotkania firmowe zaprasza catering „ARTUR”, mieszczący się przy ulicy Bema 6 w Stargardzie (telefon kontaktowy 505-088-675). Ten szalony i dla wielu osób trudny rok, warto skwitować firmowymi życzeniami świątecznymi w otoczeniu pysznych przekąsek i potraw wigilijnych – barszczyk z pierogami, paszteciki, krokiety, może jakaś rybka do tego. Serdecznie polecamy.

Materiał sponsorowany


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda. GALERIA